• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak blog to tylko na wordpress?

0 głosów
156 wizyt
pytanie zadane 10 maja 2018 w Offtop przez BlaBlaCar Początkujący (400 p.)
Witam,

ostatnio zebrałem się na myśl stworzenia bloga nie z formy takiej że sam bym publikował treści lecz zrobieniu w celu doświadczenia. Jak dotąd dużo obcowałem z front-endem dopiero stawiam pierwsze kroki w PHP tu moje pytanie jak chcę stworzyć bloga to najlepiej nauczyć się na wordpress/Blogspot i mieć dostęp do pewnego rodzaju panelu? Nawet gdyby to nie było tylko w celu doświadczenia?

3 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 10 maja 2018 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (244,510 p.)
Jeśli bloga chcesz zrobić w celu zdobycia doświadczenia to chyba dość proste, że sam musisz sobie odpowiedzieć jakie doświadczenie chcesz zdobyć: czy bardziej z kategorii obsługi/modyfikacji Wordpressa czy tworzenia witryny od zera w HTML/CSS/JS/PHP.
0 głosów
odpowiedź 10 maja 2018 przez ThePatrykOOO Dyskutant (7,750 p.)

Jeśli chcesz postawić wordpressa na hostingu i wykupić domenę, to musisz się liczyć z hostami ja korzystam z platformy blogowej wordpress.com. Jeśli uważasz że blog ma być twoim "dodatkiem" do nauki programowania, to jak najbardziej te rozwiązanie wystarczy. Możesz odwiedzić także mojego bloga.

0 głosów
odpowiedź 10 maja 2018 przez wafel34 Nowicjusz (180 p.)
Odpowiadając na pytanie - nie tylko Wordpress. Ciekawą alternatywą jest chociażby Jekyll + Github Pages. Tutaj zamiast obsługi Wordpressa poćwiczysz front-end + git + github.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 189 wizyt
pytanie zadane 29 listopada 2016 w Offtop przez piotreksi Początkujący (390 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 93 wizyt
pytanie zadane 7 stycznia 2017 w Nasze projekty przez Mac Orcz Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 114 wizyt
pytanie zadane 28 stycznia 2018 w Systemy CMS przez Michał Cysarz Nowicjusz (130 p.)
Porady nie od parady
Pytania na temat serwisu SPOJ należy zadawać z odpowiednią kategorią dotyczącą tej strony.SPOJ

62,242 zapytań

108,354 odpowiedzi

226,165 komentarzy

34,617 pasjonatów

Przeglądających: 176
Pasjonatów: 31 Gości: 145

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...