• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy elementy tego zestawu komputerowego będą do siebie pasować? [ankieta]

Object Storage Arubacloud
0 głosów
407 wizyt
pytanie zadane 27 czerwca 2015 w Offtop przez saliwan22 Gaduła (3,110 p.)
Witam!

Planuję kupić komputer do gier i nie znam się na tym. Proszę o Waszą pomoc. Mój koszyk z zestawem komputerowym: http://www.morele.net/inventory/info/6WGdgd/. Czy te komponenty pasują do siebie? Czy wszystko będzie "hulało" jak należy? Jeśli nie proszę o uzasadnienie i ewentualne zastąpienie danej części inną pasującą.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :D
Możliwe odpowiedzi:
Tak (9 głosów, 100%)
Nie (0 głosów)

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 27 czerwca 2015 przez vverum Gaduła (4,340 p.)
Po co karta siecowa płyta ma swoją.

lepiej zainwestuj więcej w zasilacz ten jest dobry ale tylko 160 za niego to mało według mnie.
komentarz 27 czerwca 2015 przez vverum Gaduła (4,340 p.)
wybacz nie zobaczyłem że karta ma wifi

ja bym wziął wewnetrzną.
komentarz 27 czerwca 2015 przez saliwan22 Gaduła (3,110 p.)
Ok. Dzięki za podpowiedź.
komentarz 27 czerwca 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Polecam kartę Asus NANO. Jest darmowa wraz z promocją morele.net. Sam taką posiadam, WiFi hula jak należy:

http://forum.itpc.net.pl/topic/3956-promocja-morelenet-dla-wszystkich-u%C5%BCytkownik%C3%B3w-forum-itpc/

Link do promocji morele.net (darmowe składanie lub karta Asus Nano, wybierz Nano). Co do WiFi na płycie głównej, jest ono w najbardziej wymagających konstrukcjach za ponad 500zł. W tańszych niestety nie widziałem.
komentarz 27 czerwca 2015 przez saliwan22 Gaduła (3,110 p.)
Promocja na tę kartę chyba wygasła, bo na forum piszą tylko o  montażu i wysyłce za 1zł oraz pendrivie i wysyłce za 1zł
0 głosów
odpowiedź 27 czerwca 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)

Pasują, ale na moim miejscu polecałbym coś takiego:

http://www.morele.net/inventory/info/rBKI75/

Nie bój się coolera BOX'owego, sam takiego posiadam na i5-4460 spisuje się wyśmienicie nawet przy podkręconej zintegrowanej karcie graficznej. Karta R9 280X to 10-15% wyższa wydajność w grach takich jak Battlefield 4, Metro : Last Light czy Crysis 3 (mówię o karcie niepodkręconej). Pozdrawiam.

komentarz 27 czerwca 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Co wspólnego ma cooler boxyowy na procku z  oc grafiki ? Jak  to nie jest wersja K to nie ma sensu brać chłodzenia lepszego... chyba, żę komuś zależy na hałasie.. Niech dorzuci do tego SSD bo dziś to już praktycznie podstawa.
komentarz 27 czerwca 2015 przez saliwan22 Gaduła (3,110 p.)
Z pewnością R9 280X jest lepsza ale i droższa o nawet 120zł od GTX 960, a ja mam ograniczony budżet.
komentarz 27 czerwca 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Boshi, z OC grafiki zintegrowanej ma dużo wspólnego boxowy na procku. Bo to on tę grafikę chłodzi...
0 głosów
odpowiedź 27 czerwca 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Nie wiem czy 430W PSU wystarczy tak na luzie

Jesli do gier czy filmów to warto kupic karte dzwiekowa chociaz Asus Xonar DS, bp przy tej klasie mobo dzwiek jest duzo duzo lepszy.

Osobiscie brzydze sie boxowym chlodzeniem, no ale w tym wypadku nie jest to niezbedne aby wydawac 200zł na cos sensownego.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 212 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 261 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 285 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,559 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...