• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Fortnite, karta graficzna

VPS Starter Arubacloud
–14 głosów
3,064 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2018 w Sprzęt komputerowy przez YamiHF Początkujący (250 p.)
Witam!

Mam 2 karty graficzne :

- Intel(R) HD Graphics 4000

- AMD Radeon HD 7600M Series

No i Fortnite chodzi mi w ledwo 30 FPS! Kolega powiedział mi że jak wyłącze zintegrowaną (Intel(R) HD Graphics 4000) to Fortnite będzie chodził mi lepiej, a jak wyłączam tamtą to wyskakuje mi błąd "DX11 feature level 10.0 is required to run the engine"

POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
komentarz 4 maja 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Proponuję wpisać ten błąd w wyszukiwarce... znajdziesz kilka stron opisujących rozwiązanie Twojego problemu :)
I nie wyłączaj karty grafiki tylko mając dwie karty powinieneś mieć opcję uruchom z daną kartą grafiki i wybierasz z jaką kartą grafiki masz uruchomić grę.
komentarz 4 maja 2018 przez YamiHF Początkujący (250 p.)
Wpisywałem, oglądałem...

Nic nie działa...

POMOCY!!
komentarz 4 maja 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Zaktualizuj sterowniki do grafiki i/lub zainstaluj najnowszą wersję DirectX.
komentarz 4 maja 2018 przez YamiHF Początkujący (250 p.)
Jakiś program?

Bo w menadżerze nie ma
komentarz 4 maja 2018 przez YamiHF Początkujący (250 p.)
DirectX pobiore
9
komentarz 4 maja 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Jeśli forum będzie teraz zasypywane pytaniami typu "Fortnajt efpeesy pomocy" , to jak chyba usuwam konto
komentarz 5 maja 2018 przez adrian17 Ekspert (344,100 p.)

No i Fortnite chodzi mi w ledwo 30 FPS

To... dużo, jak na laptopową zintegrowaną grafikę z 2012. Nie rozumiem problemu.

komentarz 5 maja 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)

Pewnie procek 70% a karta 110% laugh

komentarz 5 maja 2018 przez YamiHF Początkujący (250 p.)
A jak wszystko poaktualizuję, będzie lepiej działać

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 5 maja 2018 przez Knayder Nałogowiec (37,640 p.)
Te ledwo 30 fpsów, wyciągasz na AMD'ku. Jak przełączysz na intel graphica, to 10 nie wyciągniesz. Na laptoku nie pograsz sobie zbytnio w Fortnite, no chyba że te 30 cie satysfakcjonuje i nie spalisz se chaty xD
komentarz 5 maja 2018 przez YamiHF Początkujący (250 p.)
Jak poaktualizuję to będzie lepiej działać??
komentarz 5 maja 2018 przez Knayder Nałogowiec (37,640 p.)
Zaktualizuj, ale na za dużo bym nie liczył. Sam mam Radeon 7730M i wiem na co go nie stać.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 345 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...