• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Hosting i domena dla wp

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
234 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2018 w Hostingi, domeny, usługi przez necik Początkujący (430 p.)

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć Waszej opinii dla tego hostingu :

https://linuxpl.com/Konto-W1GB_f_2_pakiet_19

Chcę tam mieć swoją stroną zrobioną w wordpress. Chciałbym się dowiedzieć ile unikalnych użytkowników będzie mogło wejść na stronę miesięcznie? Czy wystarczy dla 5000 UU ?

Co ogólnie sądzicie o tym hostingu /opinie/ sugestie.

Z góry dzięki za opinie. Pozdrawiam.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 4 maja 2018 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Nasze forum korzysta z usług Linuxpl.com. Ogólnie myślę że jest w porządku, nie było większych problemów, support też bardzo szybko zawsze reaguje. Warto jednak mieć na uwadze, że niedawno zostali całkowicie przejęci przez H88, więc z całego Linuxpl została w zasadzie tylko marka.

W przypadku Hekko takie przejęcie skończyło się podwyżką cen (co na Linuxpl.com też już nastąpiło). Także nie wiem, ogólnie ja ich zawsze polecałem, ale teraz nie wiadomo co się będzie dalej działo, osobiście jestem niepewny.

https://linuxpl.com/polaczenie_spolek

Ile to obsłuży UU niestety się nie orientuję, może ktoś inny pomoże.
1
komentarz 4 maja 2018 przez necik Początkujący (430 p.)
Dzięki za odpowiedz .
0 głosów
odpowiedź 4 maja 2018 przez Else Stary wyjadacz (12,260 p.)
Może coś takiego:

https://zetohosting.pl/pakiety-hostingowe/

1.99zł za miesiąc to grosze, a jeżeli chodzi o parametry to najtańsza opcja powinna wystarczyć. Z serwerami nie ma problemu, jest autoinstalator aplikacji, a jak zadzwonisz, albo wyślesz maila to nie ma problemu z pomocą czy przywróceniem backupu
komentarz 5 maja 2018 przez necik Początkujący (430 p.)
Dzięki, sprawdzę.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 114 wizyt
pytanie zadane 13 lipca 2018 w Sieci komputerowe, internet przez KamilloPL Gaduła (3,470 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 315 wizyt
pytanie zadane 20 lutego 2018 w Sieci komputerowe, internet przez kuber023 Użytkownik (650 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 255 wizyt
pytanie zadane 23 maja 2018 w Hostingi, domeny, usługi przez KamilloPL Gaduła (3,470 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...