• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed wrapbootstrap- pomoc

Object Storage Arubacloud
0 głosów
231 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
zamknięte 6 maja 2018 przez Layoutowiec
Witam!

Więc sprawa wygląda tak:

Przeczytałem ostatnio o stronie wrapbootstrap trochę na niej posiedziałem poczytałem jak powinny  wyglądać strony i w ogóle, ale jest jeden problem mam myślę dość fajne portfolio które niedługo skończę i pomyślałem, że skoro natrafiła się okazja czemu by go nie sprzedać. Ale nie wiem jak to się sprzedaje, pisałem nawet do nich o pomoc ale mi nie odpowiedzieli. Więc pomyślałem, że może ktoś z was by mógł mi pomóc
komentarz zamknięcia: Problem r
komentarz 4 maja 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
komentarz 4 maja 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Ok dzięki za link, tylko w pierwszym akapicie jest napisane że trzeba przesłać przedmiot oraz zrzut ekranu i tu jest mój problem bo nie wiem jak to zrobić

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 4 maja 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
wybrane 6 maja 2018 przez Layoutowiec
 
Najlepsza
Zrzut ekranu https://www.pcworld.pl/porada/7-sposobow-na-wykonanie-zrzutu-ekranu-na-Windows-10,407126.html

Przedmiot - chyba chodzi o paczkę z kodem - wrzuć na githuba albo spakuj w *.zip i wyślij im.
komentarz 4 maja 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Ok spoko tylko nie używam githuba więc wolałbym zrobić .zip i czy mógłbys mi wytłumaczyć jak im to wysłać byłbym wdzięczny
komentarz 4 maja 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
komentarz 4 maja 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Ja rozumiem bo sam bym sprawdził jak spakowac taki plik tylko jak im go wysłać
komentarz 4 maja 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
https://wrapbootstrap.com/sell -  na środku strony jest wielki napis UPLOAD AN ITEM . Klikasz, rejestrujesz się i wysyłasz. Sorry, ale tutaj na forum nikt nie będzie za Ciebie szukał tak łatwych do znalezienia informacji.
komentarz 4 maja 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Sorry za zajęty czas i dzięki za pomoc
komentarz 4 maja 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
sorki ze znowu pytam ale nie mogę znaleźć nic na ten temat i prosiłbym jeszcze o pomoc czy te layoutu mają być pod jakiś CMS
komentarz 5 maja 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
Nie.
komentarz 6 maja 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Naprawdę wielkie dzięki i sorrka że zająłem ci tyle czasu

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 236 wizyt
pytanie zadane 11 lipca 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 212 wizyt
pytanie zadane 13 czerwca 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
–1 głos
1 odpowiedź 256 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2018 w Offtop przez niezalogowany

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...