• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Scrolowanie do wybranego wiersza tabeli

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
401 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2018 w PHP przez hiper007 Stary wyjadacz (11,270 p.)
zamknięte 5 maja 2018 przez hiper007

Witam!

Mam na stronie index.php gdzie mam umieszczoną tabelę z 100 rekordami z bazy

											<table>
		
		<thead>

		<tr><th>Awizacja</th><th>Data</th><th>Edycja</th></tr>
											
		</thead>
											
		<tbody>
											
<tr><td>$awizacja</td><td>$data</td><td><form method="POST" action="edit.php"><input type="hidden" name="id" value="$id"><button name="up" type="submit" class="btn btn-primary">Edycja</buttton></form></td></tr>

									
		</tbody>
											
											</table>

Edytuje poszczególne wiersze  tabeli klikając na przycisk edytuj przechodzi mi na strony edit.php. Tam edytuje, zapisuję i poprzez header

header('Location: http://localhost?id='.$id.'#etyk');

Przekierowuje mnie ponownie na stronę index.php. Chciałbym, żeby po edycji wróciło do strony startowej i strona od razu się przescrolowała i zatrzymała na edytowanym wierszu. Każdy wiersz ma swój unikatowy numer w bazie schowany pod kolumną 'id'. Jak musiałbym zmodyfikować ten kod, żeby po edycji zatrzymywało mi się strona na edytowanym wcześniej wierszu. Z góry dzięki ;)

komentarz zamknięcia: Problem rozwiązany

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 4 maja 2018 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
wybrane 5 maja 2018 przez hiper007
 
Najlepsza
Wtedy w jakiś sposób wysyłasz to id do JS i przy pomocy skryptu scrollujesz do tego elementu:

https://stackoverflow.com/questions/2905867/how-to-scroll-to-specific-item-using-jquery
komentarz 4 maja 2018 przez hiper007 Stary wyjadacz (11,270 p.)
A przy pomocy zmiennej get i etykiety html nie da rady tego zrobic :)?
1
komentarz 4 maja 2018 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
Jesli chcesz to możesz, czemu nie :)
komentarz 4 maja 2018 przez hiper007 Stary wyjadacz (11,270 p.)
Wlasnie tylko jak zmodyfikowac headera i gdzie umiescic etykiete w tabeli. :)
1
komentarz 4 maja 2018 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
Ten header który wystawiłeś w poście powinien działać, etykietę wstawiasz w id wiersza (id elementu <tr>).

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 229 wizyt
pytanie zadane 27 października 2017 w JavaScript przez SzymonSmith Użytkownik (870 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 606 wizyt
pytanie zadane 20 października 2017 w JavaScript przez SzymonSmith Użytkownik (870 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 287 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...