• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Przewijanie strony do danego fragmentu tabeli (wiersza tabeli)

Object Storage Arubacloud
0 głosów
131 wizyt
pytanie zadane 28 kwietnia 2018 w JavaScript przez hiper007 Stary wyjadacz (11,270 p.)
zamknięte 4 maja 2018 przez hiper007

Witam!

Mam pytanko posiadam tablę, która ma około 150 wierszy (rekordów) i jest wyświetlona na stronie.W każdym wierszu jest przycisk Edytuj, który po ID umożliwia przekierowanie do podstrony, gdzie można dokonać edycji wartości z danego rekordu. Zmieniam zawartość wiersza klikam zapis i przechodzi mi do strony głównej, gdzie umieszczona jest ów wcześniej wspomniana tabela. (przekierowanie za pomocą "headera" . Zmienne przesyłane są metodą POST. i teraz chciałbym, żeby po kliknięciu w przycisk zapis przekierowało mnie do strony głównej i od razu przewinęło stronę do edytowanego przeze mnie wiersza. Z góry dzięki za pomoc ;) W jaki sposób to osiągnąć??

komentarz zamknięcia: Problem rozwiązany

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 28 kwietnia 2018 przez Misiek Mądrala (5,300 p.)
wybrane 4 maja 2018 przez hiper007
 
Najlepsza

Chyba powinno ci pomóc to :)

Etykiety na Stronie

komentarz 29 kwietnia 2018 przez hiper007 Stary wyjadacz (11,270 p.)
header('Location: http://localhost');

to przekierowanie na podstronie, które ma przekierować na stronę główną do danego wiersza tabeli oznaczonej jakos "id" nazwa kolumny (klucza podstawowego). Jak zdefiniować etykietę i odsyłacz. Z góry dzięki ;), żeby header przekierowywał do danego wiersza o numerze id

komentarz 29 kwietnia 2018 przez hiper007 Stary wyjadacz (11,270 p.)

Znalazłem rozwiązanie ;)

header('Location: http://localhost#etykieta');

a na stronie index.php

<a href="#etykieta"></a>

I ładnie skroluje do wybranego miejsca, ale później ponownie przeskakuje na górę strony.

Zrobię zapisz i przechodzi mi do miejsca na stronie głownej, po czym od razu przeskakuje na góre strony, nie zatrzymuje się na tej etykiecie. Gdzie może być problem

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 203 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 232 wizyt
pytanie zadane 27 października 2017 w JavaScript przez SzymonSmith Użytkownik (870 p.)
–1 głos
0 odpowiedzi 117 wizyt
pytanie zadane 2 sierpnia 2017 w JavaScript przez Alex.Ironside Stary wyjadacz (14,900 p.)

92,572 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...