• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gra typu smoki nightwood

+3 głosów
272 wizyt
pytanie zadane 27 kwietnia 2018 w JavaScript, jQuery, AJAX przez dominikwronski Nowicjusz (150 p.)
Cześć, mam w planach zrobienie gry typu; smoki nightwood, doggi-game czy pokegra.

Chciałbym zrobić to tylko przy użyciu js'a, czyli na pewno node.js ze strony serwera, a jeżeli chodzi o całą grę, to co polecacie (framework, silnik) do tego typu gier.

Znacie jakieś pomocne źródła, przyrządy które pomogą mi przy zabezpieczeniu takowej gierki?

Macie może jakieś tipy, wskazówki które pomogą mi podczas tworzenia tego typu giery którymi chcecie się podzielić? :P

Z góry dziękuje za pomoc

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+4 głosów
2 odpowiedzi 177 wizyt
pytanie zadane 29 października 2018 w Nasze projekty przez Donislawdev Początkujący (390 p.)
+4 głosów
1 odpowiedź 146 wizyt
pytanie zadane 13 kwietnia 2018 w Nasze projekty przez Donislawdev Początkujący (390 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 145 wizyt
pytanie zadane 1 marca 2018 w Nasze projekty przez mati2210 Użytkownik (960 p.)
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

62,361 zapytań

108,495 odpowiedzi

226,498 komentarzy

35,436 pasjonatów

Przeglądających: 249
Pasjonatów: 13 Gości: 236

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...