• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Prework od Coders Lab

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
4,128 wizyt
pytanie zadane 27 kwietnia 2018 w C i C++ przez nowszy94 Bywalec (2,320 p.)

Cześć

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad pójściem na kurs programowania z javy. Przeglądałem kilka szkół programowania i moją uwagę przykuł prework firmy Coders Lab. Wiem od znajomego, że w sdacademy prework to poprostu kurs online z podstaw javy. Kursanci sdacademy mają go w cenie kursu, natomiast w coders lab jest on wyszczególniony jako element za 2000 zl! To dość dużo jak na (według moich domysłów) kurs online.

Miał ktoś z was może z nim styczność? Czy jest to kurs w formie video czy też tekstowej? Jest to ich autorski kurs, czy też zbiór linków do tutoriali? 

Kolejna sprawa to 80 godzin pracy wlasnej. Co w tym przypadku oznacza praca wlasna? Jest to praca zdalna na jakiejś platformie? Coderslab dostarcza jakieś materiały/zadania? Jeżeli jest to poprostu wydzielony czas na moją samodzielną naukę, to czemu mam za to płacić?

komentarz 27 kwietnia 2018 przez niezalogowany
lepiej poświęć to 10 tysięcy złotych za kurs na utrzymanie w większym mieście i staż w firmie niż jakieś podstawowe kursy programowania...
komentarz 15 maja 2018 przez nowszy94 Bywalec (2,320 p.)
Ale w moim pytaniu nie prosiłem o odkrywcze opinie na temat kursów programowania, tylko preworka od konkretnej szkoly programowania
1
komentarz 15 maja 2018 przez niezalogowany

Zadajesz wiele pytań, na które z pewnością odpowiedzą Ci w CodersLab. Zadzwoń/idź do nich i się dowiesz.

Moja odpowiedź została zasugerowana pytaniem: " to czemu mam za to płacić?"

Tak, masz za to płacić, bo Ci dadzą zadania do rozwiązania, które później są weryfikowane. Chcesz więcej info to proszę, wkleję dla Ciebie nawet link, żebyś nie musiał się fatygować ze znalezieniem kontaktu do CodersLab: https://coderslab.pl/pl/kontakt

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+5 głosów
7 odpowiedzi 61,633 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 887 wizyt
pytanie zadane 2 czerwca 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Kaczka Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 267 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2018 w C i C++ przez qlucha Obywatel (1,790 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...