• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

VPS - Typ Broadband vs Corporate

0 głosów
36 wizyt
pytanie zadane 24 kwietnia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Arjen Użytkownik (840 p.)

Witam, bawię się ostatnio w stawianie openVPNów na VPSach i zaciekawiła mnie jedna rzecz. Po zalogowaniu na postawione VPNy trafiam na różne odczyty typów mojego łącza(Broadband lub Corporate):

Pytanie, które mi się nasuwa, to od czego jest to konkretnie zależne? Logika nasuwa mi, że każdy VPN postawiony na VPSie powinien mieć typ "Corporate", a jednak trafiłem na jeden, który miał "Broadband" lub w ogóle nic nie pokazywał. Da się w jakiś sposób tym manipulować lub ukrywać? Jak to wygląda od strony technicznej w serwerowni, mogą oni z tym coś zrobić? Z góry dziękuję za pomoc.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 949 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Gucci Gaduła (4,460 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 310 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Paweł123 Nałogowiec (26,190 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 2,190 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Gucci Gaduła (4,460 p.)
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

61,401 zapytań

107,348 odpowiedzi

223,565 komentarzy

33,276 pasjonatów

Przeglądających: 320
Pasjonatów: 17 Gości: 303

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...