• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Śmieszne polskie dźwięki - nasza aplikacja

VPS Starter Arubacloud
+3 głosów
914 wizyt
pytanie zadane 26 czerwca 2015 w Nasze projekty przez szmq Pasjonat (22,770 p.)
edycja 27 czerwca 2015 przez szmq

Witam, Nasza grupa Simply-Code (http://simply-code.pl/), która powstała m.in. dzięki temu forum dzisiaj oficjalnie wydała pierwszą aplikację na Windows Phone. Jest to rozrywkowa aplikacja przeznaczona do umilania czasu. Zapraszam do oceny i krytyki, oraz do sumiennego(dobrego) ocenania naszego produktu w Windows Store. 

Aplikacja w Windows Store:
http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/%C5%9Bmieszne-polskie-d%C5%BAwi%C4%99ki/5a535de2-b915-4c5a-aa7c-8a3d8adcc1ba

5 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 26 czerwca 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)

No no całkiem ładnie się to wszystko prezentuje. Najpierw jak dla mnie lekki szok - aplikacja na Windows Phone a nie na Androida. Ale wchodzę na stronę waszej grupy, czytam opis lidera i już wszystko jasne :D

Pasjonat technologii Microsoft'a.

 Z resztą były tutaj nie dawno tematy dotyczące tego, że na Windows Phone jest mało aplikacji i dlatego system ten jest mało popularny (czego oczywiście nie popieram i sam jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem telefonu z WP) - no to mamy już kolejną apliację dzięki wam.

Co do samej aplikacji to mi osobiście się podoba, jest prosta ale jednocześnie ładna. Pewnie nie będę z niej korzystał codziennie no bo nie za bardzo jest do czego ją ciągle używać ale jest całkiem ciekawa ;)

Sama strona internetowa mi się również podoba także tylko czekam z miłą chęcią na wasze kolejne produkcje (jeśli będą również na Windows Phone to jeszcze bardziej się będę cieszył i czekał).

komentarz 26 czerwca 2015 przez Tomatosoup Pasjonat (18,530 p.)
Zdradzę że kolejna aplikacja będzie z Pingwinem.

Stay Tuned !
komentarz 26 czerwca 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Taak, zauważyłem, na stronie już jest jakaś wzmianka :D

A coś więcej? To będzie jakaś gra czy coś czy nie powiecie na razie? I podstawowe pytanie: czy na Windows Phone?
komentarz 26 czerwca 2015 przez Tomatosoup Pasjonat (18,530 p.)
Tak, będzie to dosłownie wyskokowa gra na wp
komentarz 26 czerwca 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Chociaż raczej nie gram w gry to z chęcią przetestuję ;)

Powodzenia!
+1 głos
odpowiedź 2 lipca 2015 przez szmq Pasjonat (22,770 p.)

Wczoraj nasza aplikacja w windows store zaliczyła 130 pobrań oraz bardzo wysoki awans w każdym rankingu. W aplikacjach rozrywkowych w kategorii nowe+popularne mamy wysokie 2 miejsce :)) Dzisiaj liczymy na +200 pobrań i awans na 1 miejsce, a poźniej awans w kategorii głównej. Pozdrawiamy tych, którzy mówili, że to jest bez sensu :) 

0 głosów
odpowiedź 27 czerwca 2015 przez mwisniewski Obywatel (1,240 p.)
Jeśli budżet nam na to pozwoli, to wstawimy pingwinka także na Androida. :)
0 głosów
odpowiedź 27 czerwca 2015 przez Frezen Obywatel (1,330 p.)
Aplikacja fajna. Nieźle się uśmiałem słuchając tych dźwięków :). Cieszy to, że piszecie apki na WP, bo większość to na andkach zaczyna. Czekam na kolejne aplikacje i powodzenia waszej grupie :)
0 głosów
odpowiedź 27 czerwca 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Miło, że coś takiego działa z inicjatywy forumowiczów. Niestety Windows Phone nie mam i narazie nie zamierzam posiadać. Wygląda zachęcająco, przeklepcie to na Androida i wtedy mogę testować.
komentarz 27 czerwca 2015 przez szmq Pasjonat (22,770 p.)
Na androidzie aplikacje tego typu już istnieją i ogólnie trudno przebić się na tym rynku ;/

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 129 wizyt
+2 głosów
2 odpowiedzi 593 wizyt

92,454 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...