• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomoc w prostym CCS :) Stopka na dół, Marsz!

Object Storage Arubacloud
0 głosów
190 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2018 w HTML i CSS przez BirdA Początkujący (360 p.)
edycja 23 kwietnia 2018 przez BirdA
<div> -> 100% wysokości

<div></div> X wysokości

<div></div> Y wysokości

<div></div> -> W jaki sposób zrobić aby wysokość tego diva dopełniała do 100% względem rodzica?

</div>

Lub w jaki sposób rozciągnąć stopkę na dół ale tak by nie zostało puste miejsce między stopką a elementem wyżej. (wyżej jest div z 3 divami pionowo -> flex)
komentarz 23 kwietnia 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
wrzuć na codepen bo tak to można dyskutować, a czasami błąd może tkwić w zupełnie innym miejscu.
komentarz 23 kwietnia 2018 przez BirdA Początkujący (360 p.)
edycja 23 kwietnia 2018 przez BirdA
Nie ma błędu, chodzi mi o to, że przy małej ilości tekstu stopka jest na środku, a wszystkie sposoby jakie znalazłem powodowały przypinanie stopki na sztywno do dołu, wtedy powstaje puste miejsce - tło głównego kontenera.

https://codepen.io/anon/pen/bMEmba

Stopka ma iść na sam dół, a div z flexem ma się rozciągnąć.

Całość powinna być tyle samo co klasa html. Html oczywiście nie ma stałej wysokości.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 24 kwietnia 2018 przez imklau Nałogowiec (42,090 p.)
wybrane 24 kwietnia 2018 przez BirdA
 
Najlepsza

Tutaj chyba spokojnie można wykorzystać flexa tylko mimo wszystko trzeba zmienić kierunek elementów na kolumny.

Podsyłam przykład, mam nadzieję, że widać, co tutaj się stanęło :D

komentarz 24 kwietnia 2018 przez BirdA Początkujący (360 p.)
Dobra, zrobiłem, musiałem kilka razy użyć tego flexa aby doprowadzić 100% height. Dziękuję za pomoc.

Jeszcze tylko pytanie: za co odpowiada druga jedynka: "flex: 1 1 100%"?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 81 wizyt
pytanie zadane 12 grudnia 2022 w HTML i CSS przez EmilB Użytkownik (980 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 152 wizyt
pytanie zadane 23 listopada 2015 w HTML i CSS przez barteku12 Obywatel (1,340 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 408 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia 2018 w HTML i CSS przez Reignover Nowicjusz (160 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...