• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Promocja 2 książki w cenie 1 w Helion + darmowa przesyłka

VPS Starter Arubacloud
+4 głosów
478 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2018 w Offtop przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)
edycja 26 kwietnia 2018 przez Codeboy

Promocja przedłużona o jeden dzień ;)

Od dziś do środy czwartku jest promocja w Helion - 2 książki w cenie 1 + darmowa przesyłka ;)

Promocja 2 za 1 (link partnerski)

Przy okazji zapraszam na mojego bloga devcave.pl. Ruszyłem z nową cotygodniową serią "Effective Java" ;) Nie chcę zakładać nowych wątków, żeby się tym z Wami podzielić, dlatego robię to tu i zachęcam do polubienia strony bloga na facebooku, gdzię m.in. wrzucam informacje o nowych postach :)

komentarz 23 kwietnia 2018 przez imklau Nałogowiec (42,090 p.)

achh kurde chyba wolałam o tym nie wiedzieć, bo niedawno zamówiłam sobie 4 książki, aaale książek nigdy za wiele laugh

komentarz 23 kwietnia 2018 przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)
No 4+ książki na raz czytać to trochę przesada, ale zawsze można zapewnić sobie zapas na potem :D
komentarz 23 kwietnia 2018 przez imklau Nałogowiec (42,090 p.)
to te 4 i tak zamówiłam sobie z zapasem, że jedną niby teraz, drugą gdzieś tam w międzyczasie, trzecią ewentualnie na urlopie w maju :D bo to jednak nie takie związane z programowaniem, ale bardziej z zarządzaniem czasem, produktywnością itd :P

ale, że okazja się trafiła na kolejne dwie...no chyba nie ma sensu sobie odmawiać :D
komentarz 23 kwietnia 2018 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)

@Codeboy, zgodnie z regulaminem wszelkie linki zawierające programy partnerskie muszą być w wyraźny i zrozumiały sposób oznaczony.

komentarz 23 kwietnia 2018 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
To poleć którąś książkę odnośnie efektywnej javy ktora jest w promocji, ta od Joshua Bloch będzie ok? Głównie mi chodzi o coś pokroju dobrych praktyk które zmniejszają obciążenie GC, np. deklarowanie zmiennej przed pętlą, co stosować czego nie.
komentarz 23 kwietnia 2018 przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)
No Effective Java od Joshua Bloch wchodzi w takie tematy i jest bardzo dobrą książka, jeśli nie najlepszą z Javy. Ja mam nawet swieżą (wyszła na początku roku) nową edycję (oryginalną, po angielsku) za ponad 200 zł z Amazonu (prezent) :P Jednak jest niewiele zmian w stosunku co do 2 edycji, więc myślę, że nie ma co przepłacać, tym bardziej jeśli chcesz czytać po polsku :P Tłumaczenie to pewnie za jakieś 2 lata będzie :D

Z innych książek, które wchodzą w bardziej zaawansowane tematy nie korzystałem, więc nie polecę nic innego. Za to Effective Java jak najbardziej :)

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2018 przez KonDZIKs Bywalec (2,770 p.)
Witam :)
Czy opłaca się kupić książkę: "HTML i CSS. Zaprojektuj i zbuduj witrynę WWW. Podręcznik Front End Developera" jeżeli html i css nie sprawiają mi większych trudności? Oraz czy opłaca się kupić książkę: "Czysty kod" na samym początku nauki? :)
1
komentarz 23 kwietnia 2018 przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)
"Czysty kod" jak najbardziej, prędzej czy później się przyda. Co do  "HTML i CSS. Zaprojektuj i zbuduj witrynę WWW. Podręcznik Front End Developera" to nie bardzo, tym bardziej jeżeli nie sprawia Ci to trudności. Zresztą wiedza na temat HTML i CSS jest bardzo dobrze udokumentowana online ;)
komentarz 23 kwietnia 2018 przez KonDZIKs Bywalec (2,770 p.)
Okej dziękuje. :)
Interesuje mnie jeszcze jeden tytuł: "JavaScript i jQuery. Interaktywne strony WWW dla każdego" Czy warto ją kupić czy lepiej poszukać online. Jeżeli nie ona to jaką książkę mógłbyś polecić jako drugą? (Na "Czysty kod" się zdecydowałem)
komentarz 23 kwietnia 2018 przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)
Nie miałem z nią styczności, więc nie powiem. Z tego co widzę to jest z 2015 roku, a JavaScript bardzo dynamicznie się rozwija więc sugerowałbym coś nowszego ;)
komentarz 23 kwietnia 2018 przez KonDZIKs Bywalec (2,770 p.)
A jaką drugą książkę byś mógł polecić? :)
komentarz 24 kwietnia 2018 przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)
Z JavaScript nie czytałem wielu książek więc nie polecę Ci nic. Ja bardziej z Javą się bawię :)
komentarz 24 kwietnia 2018 przez obl Maniak (51,280 p.)

@Konrad Kołak,
A da się zamówić dwa egzemplarze tej samej książki? Bo jak tak to można by zamówić dwa i za połowę ceny odsprzedać drugiej zainteresowanej osobie. Mnie by czysty kod się przydał od razu mówię. To dopiero by była promocja promocji:)

0 głosów
odpowiedź 25 kwietnia 2018 przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)
Ostatni dzień ;)
0 głosów
odpowiedź 26 kwietnia 2018 przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)
Jednak promocja przedłużona do dziś ;)

Podobne pytania

+3 głosów
1 odpowiedź 396 wizyt
pytanie zadane 26 października 2017 w Offtop przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 200 wizyt
pytanie zadane 7 czerwca 2018 w Offtop przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)
+29 głosów
4 odpowiedzi 884 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2017 w Offtop przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...