• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaka wersja Skypa jest najlepsza na Windows 7 Home Premium SP1 64-bitowy?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
2,912 wizyt
pytanie zadane 26 czerwca 2015 w Systemy operacyjne, programy przez Krzysiek_34 Mądrala (6,050 p.)
Witam.

Chciałbym zainstalować Skype na Windows 7 Home Premium SP1 64-bitowy i interesuje mnie najlepsza dostępna wersja, niekoniecznie musi być najnowsza, bo słyszałem, że nowsze wersje Skypa są gorsze.

Podobno stare wersje już nie działają, ale wg. wielu użytkowników były mniej problemowe. Kilka lat temu używałem sterej wersji 3.8.0.188 i byłem z niej bardzo zadowolony. Z rok temu pewnego dnia chciałem się zalogować na tę wersję, wpisywałem bezbłędnie login i hasło, ale wyskakiwał mi komunikat, że hasło jest błędne. Sprawdzałem dokładnie kilka razy czy nie pomyliłem się z wpisaniem poprawnego loginu i hasła.

Wczoraj zainstalowałem wersję 5.5.0.117 (podawali, że chodzi na Win7) i po prawidłowej rejestracji zalogowałem się jedynie poprzez stronę. Gdy chciałem zalogować się poprzez program Skype, to wyskakiwał komunikat - błędny login i hasło. Nawet nie dostałem potwierdzenia na maila, że założylem konto odnośnie tej wersji 5.5.0.117.

 

Wobec tego jaką polecacie mi wersje Skypa na podany system operacyjny?

1. Zależy mi, aby nie było problemów z instalacją i założeniem konta.

2. Płynna praca Skypa (niewielkie wymagania pamięci RAM - obecnie posiadam 4GB RAM-u ,brak zacinanych rozmów - mam dość szybkie łącze, brak zamulania programu), czyli komfort korzystania ze Skypa.

1 odpowiedź

–1 głos
odpowiedź 26 czerwca 2015 przez Schizohatter Nałogowiec (39,600 p.)
Możliwe, że miałeś problem z zalogowaniem się na Skype, bo wybrałeś opcję Nazwa konta Microsoft zamiast Użytkownik Skype, lub na odwrót. Nie wiem, co rejestrowałeś.

Niemniej ja używam najnowszej wersji i daje radę. Chociaż tęsknię za starymi (a nimi jestem uraczony na Linuxie - i działają).
komentarz 26 czerwca 2015 przez Krzysiek_34 Mądrala (6,050 p.)
Ja używałem starej wersji 3.8.0.188 na Windows XP Professional SP3 i wszystko działało elegancko. Ta wersja Skypa była perfekcyjna.
komentarz 26 czerwca 2015 przez Schizohatter Nałogowiec (39,600 p.)
Pamiętam, że jakieś 2 lata temu, w pewnym momencie pojawił się wymóg zaktualizowania Skype, ale to był wymóg jednorazowy. Ale zmiana potem w interfejsie była ogromna.
komentarz 26 czerwca 2015 przez Krzysiek_34 Mądrala (6,050 p.)
A dałoby się bez problemu zainstalować 3.8.0.188 na Windows 7 Home Premium SP1 64-bitowy, aby dalej cieszyć się tą starą wersją?

Jeśli tak, to jak tego dokonać?
komentarz 26 czerwca 2015 przez Krzysiek_34 Mądrala (6,050 p.)
Pogodzę się z tą starą wersją 3.8.0.188 i spróbuję teraz zainstalować 7.6.80.103. Przekonam się czy ta nowsza nie jest kitu...

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 472 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 480 wizyt
pytanie zadane 16 lutego 2021 w Systemy operacyjne, programy przez Psz3mo Mądrala (5,030 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 34,837 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...