• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomoc w stylizacji szablonu

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
130 wizyt
pytanie zadane 22 kwietnia 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez User007 Bywalec (2,400 p.)
Witam.

Więc sprawa ma się tak. Tworzę w laravelu mały projekt, na potrzeby którego zakupiłem szablon. Niestety szablon nie posiada wszystkich elementów które są mi potrzebne. Obecnie brakuje mi paru elementów w widoku pojedynczego artykułu/bloga.

W originale widok ten posiada sekcję głównego obrazka i tekstu ale ja potrzebuję jeszcze poniżej dodać, galerię, video, panel głosowania (plus,minus) wraz z wynikami i link do źródła.

Niestety że nie posiadam żadnego talentu graficznego czy designerskiego i nie mam pojęcia jak to zrobić aby miało to ręce i nogi.

Reasumując. Szukam kogoś kto pomoże mi ostylwać graficznie w/w treści. Potrzebuję jedynie aby było to w formie graficznej czyli plik psd czy nawet jpg. Ja już sam później przerobię to na odpowiedni CSS.

Jako rozliczenie za wykonaną pracę mogę napisać jakiś skrypt w php lub js, lub po prostu zapłacę tradycyjnie w twardej walucie PLN.

Zainteresowanych proszę o kontakt.

Pozdrawiam

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 22 kwietnia 2018 przez pablop76 VIP (123,060 p.)

Popatrz na material design , może cię zainspiruje

komentarz 22 kwietnia 2018 przez User007 Bywalec (2,400 p.)
Jak ktoś nie ma talentu to nawet najlepszy pędzel nie zrobi z niego Matejki. ;)

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 199 wizyt
pytanie zadane 28 kwietnia 2017 w HTML i CSS przez Mr Popcorn Bywalec (2,340 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 180 wizyt
pytanie zadane 20 marca 2019 w HTML i CSS przez LinosiK Obywatel (1,920 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 134 wizyt
pytanie zadane 26 października 2022 w Grafika i multimedia przez Piotrek2713 Mądrala (5,320 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...