• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Projekt aplikacji internetowej

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
496 wizyt
pytanie zadane 26 czerwca 2015 w Nasze projekty przez ArturB Mądrala (6,060 p.)

Prawie miesiąc temu szukałem ludzi do wspólnego projektu, odezwało się trzech, z czego tylko dwóch było aktywnych, podczas ustalania szczegółów aplikacji. Planujemy przedstawić na blogu kompletny proces tworzenia aplikacji internetowej - od założenia konta na hostingu, przez strukturalny php, następnie zastosowanie obiektowego php, przeniesienia aplikacji na inny hosting, bez utraty danych. Co chciałbym przynajmniej ja osiągnąć to zastosowanie wzorców, GIT i TDD - ale to jest odległa przyszłość.

Projekt jest tworzony przez początkujących i w założeniu ma podnieść nasze umiejętności, jak i ludzi którzy będą go śledzić, a jednocześnie liczymy na wskazówki doświadczonych.

Link do bloga(tymczasowy) na którym można śledzić "nasze postępy": strona

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 26 czerwca 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Dołączyłbym się ale sam właśnie jestem w trakcie robienia własnego projektu w strukturalnym PHP (obiektowego nie umiem). Byłaby opcja dołączenia w wakacje około sierpnia?
komentarz 27 czerwca 2015 przez ArturB Mądrala (6,060 p.)
Jak się utrzymamy to raczej nie będzie problemu z dołączeniem, tworzymy to w wolnych chwilach. W większej grupie lepiej będzie się korzystało z GIT.
0 głosów
odpowiedź 26 czerwca 2015 przez Dissio Mądrala (5,830 p.)
Macie jeszcze miejsce u siebie??
komentarz 26 czerwca 2015 przez Dissio Mądrala (5,830 p.)
dodam ze bylbym chetny robic poradniki video, gdyz w PL nie ma tego.
komentarz 26 czerwca 2015 przez damek1010 Obywatel (1,880 p.)
Jak masz chęci to i miejsce się znajdzie :p . W grupie raźniej, więc jesteśmy otwarci na nowe osoby.
komentarz 26 czerwca 2015 przez Dissio Mądrala (5,830 p.)
W takim razie zglaszam sie :)
komentarz 27 czerwca 2015 przez ArturB Mądrala (6,060 p.)
Jak masz możliwość nagrywania poradników to byłoby super, ja niestety nie mam talentu do nawijania do mikrofony.

PS. jak coś informacje aby dołączyć do zespołu masz w PM, chyba że już damek1010 cię poinformował.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 372 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 730 wizyt
pytanie zadane 5 września 2016 w PHP przez Stiuil06 Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 165 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...