• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

wrapbootstrap

VPS Starter Arubacloud
–1 głos
255 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2018 w Offtop przez niezalogowany
Więc tak szukam od 2 dni i nic nie znalazłem tak że proszę was o pomoc.

Mam gotowy layout który chciałbym sprzedać na wrapbootstrap ale nigdy tego nie robiłem i mam kilka pytań:

1. Czy za trzymanie mojego layoutu na ich stronie muszę coś płacić

2. Czy od zarobionych tam pieniędzy trzeba odprowadzić podatek lub coś w tym stylu

3. Jest tam coś takiego:

Provide the URL to the live preview of your item. The preview must exactly represent the item to be sold on WrapBootstrap. It must not remove the preview frame, advertise other items for sale, or contain affiliate referral links. Source code obfuscation or encryption must not be used.

No i z tego według mnie wynika że mój szablon musi mieć hosting

4.  Nie rozumiem jeszcze o co chodzi z tym

Item Price (Multiple) i z tym Item Price (Extended)
komentarz 18 kwietnia 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)

Ile razy będziesz pytał o to samo? To ja się może zapytam tak, czy te same pytania zadałeś na WrapBootstrap ? Nie lepiej pytać u źródła?
Ehhh.... miłej lektury:
http://support.wrapbootstrap.com/knowledge_base/categories/for-sellers

komentarz 18 kwietnia 2018 przez niezalogowany
Ale ja to czytałem
komentarz 18 kwietnia 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)

No to super, a czytałeś to:
http://support.wrapbootstrap.com/knowledge_base/topics/submission-guidelines-themes-and-templates

czyli wymagania, jaki musi być szablon strony (bo nie może być byle jaki)

komentarz 18 kwietnia 2018 przez niezalogowany
tego nie czytałem
komentarz 18 kwietnia 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
To przeczytaj, bo Twój szablon musi być zrobiony zgodnie z wytycznymi, które tam są opisane. Inaczej nie będziesz mógł swojego szablonu tam zamieścić.
komentarz 18 kwietnia 2018 przez niezalogowany
ok a są jeszcze jakieś inne ciekawe strony na których mógłbym sprzedawać szablony
1
komentarz 18 kwietnia 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Człowieku, myślisz, że jak zrobisz pierwszy lepszy szablon to już się na niego ludzie rzucą i zarobisz kupę kasy? Rozejrzyj się, przecież w necie tego jest ogrom! Oczywiście nie twierdzę, że to nie ma sensu, ale stworzony szablon musi spełniać pewne kryteria, aby w ogóle był zauważony.
A co do stron to polecam google.pl - poszukaj... wpisz choćby sprzedaż szablonów stron i już Ci wyskoczy kilka propozycji.
komentarz 18 kwietnia 2018 przez niezalogowany
Nie no bo nie o to mi chodzi (chyba troszeczkę mnie zrozumiałeś). Ja nie mam zamiaru zarabiać milionów bo kilku godzinach robienia loyautu. Chciałbym się mniej więcej zorientować jak to wszystko działa i wgl. A może lepiej zrobić swoje portfolio i wrzucić tam kilka szablonów i oferować sprzedaż czegoś z tego typu?
komentarz 18 kwietnia 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
No to w takim razie siadasz i zadajesz pytanie do konkretnej firmy/twórców portalu, że chciałbyś u nich zamieścić szablon, ale wiesz jak to masz zrobić i prosisz o pomoc. Co w tym trudnego?
Zamiast zadawać bezsensowne pytania (czasami) tu na forum to już dawno być osiągnął swój cel. Przecież nikt z nas nie zrobi tego za Ciebie...
komentarz 18 kwietnia 2018 przez niezalogowany
Ok. Po raz kolejny dziękuję ci za pomoc i obiecuję że postaram się usprawnić moje szukanie w sieci oraz będę się starał nie przylatywać do tego forum z byle głupotą. Sorrka za zajęty czas i mam nadzieje że nie Jesteś na mnie zły
komentarz 18 kwietnia 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Nikt się na Ciebie nie złości. Próbujemy tylko od pewnego czasu naprowadzić Cię na pewien tok myślenia, tylko ciężko to idzie...:(
komentarz 18 kwietnia 2018 przez niezalogowany
Przepraszam.  Obiecuję że się poprawię

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 18 kwietnia 2018 przez NoOgar95 Dyskutant (9,310 p.)
"Sprawdziłem jak wygląda moja strona na telefonie i część ustawiła się w miarę tak jakbym tego oczekiwał a resztę widać tylko do połowy. A więc co teraz proszę o pomoc" - post autora z 3 kwietnia tego roku

18 kwietnia po wielu zadanych "inteligentnych" pytaniach dochodzimy do wrzucania naszego szablonu na serwis, to się nie skończy dobrze...

Czytając regulamin widać, że autor posta złamał kilka zasad np. punkt || podpunkt 1D, punkt || podpunkt 2A, B, C, D, G

Abstrahując już od tego czy autorowi należy się jakieś ostrzeżenie ban lub zawieszenie bo od tego jest tu moderacja, drogi autorze czy ta droga zadawania ciągle pytań na które w 90% odpowiedź znajduje się w pierwszym linku od google wpisując cytat z pytania ma sens? Pracuje jako młodszy administrator sieci i jest to jak każda praca w IT praca twórcza, nie wyobrażam sobie, abym z każdą rzeczą której nie wiem leciał do starszych stażem adminów i prosił o gotowe rozwiązanie. Zostałbym mówiąc delikatnie doprowadzony do pionu albo szybko się pożegnał z pracą.

IT to bardziej styl życia niż praca, a z Twoich postów wnioskuję, że Cię to totalnie nie interesuje chcesz zarobić prostą kasę bez dużego wkładu finansowego i czasowego, rozczaruję Cię, ale to niemożliwe w tej branży.

Pozdrawiam
komentarz 18 kwietnia 2018 przez niezalogowany
Nie chodzi mi o to żeby tylko zarobić programowanie sprawia mi przyjemność i po prostu chciałbym połączyć przyjemne z pożytecznym. A co do takich pytań postaram się ich zadawać znacznie mniej obiecuję

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 212 wizyt
pytanie zadane 13 czerwca 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 234 wizyt
pytanie zadane 11 lipca 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 230 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,077 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...