• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena pomysłu - Projektu [ankieta]

Object Storage Arubacloud
+1 głos
348 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2018 w Nasze projekty przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
edycja 18 kwietnia 2018 przez Adrian1999
Cześć wszystkim, mam pytanie otóż od pewnego czasu realizuję swoją idee ku swojej osobie ( Sam dla siebie bo jej potrzebuje), lecz w pewnym momencie wpadłem na pomysł by spróbować otworzyć ten projekt na ludzi. I w tym momencie chce wam przedstawić mój projekt o to link: http://bielec.nazwa.pl/fit/InternetNotepad/public/ Wiem że takie projekty istnieją, lecz mam kilka pomysłów które mogłyby sprawić że ta strona miała by coś nowego. Pytanie mam tutaj do was, czy gdybym w wasze ręce dał taką aplikacje czy chcielibyście z niej korzystać ? Nie chodzi mi ogólnie o wygląd, bo dbam bardziej o mechanikę niż o wygląd(aktualnie), jakieś informacje wstępne również podałem na stronie głównej ( tudzież blogu ), może jest coś co by was zachęciło do korzystania z tej strony? Ja to tworzę właśnie ponieważ na każdej ze stron brakuje mi kilku możliwości, które chciałbym wykonać tutaj, oraz takiego realistycznego kontaktu twórcy z użytkownikami, i strony są sztywne i nie aktualizowane co chciałbym ja zmienić ? Co uważacie, może macie sami jakieś propozycje dot. tego projektu. Pytam się ponieważ wasze zdanie ma tutaj taki wgląd że aplikację i tak i tak stworzę, tylko czy warto czas poświęcać na tego właśnie "bloga" i komunikację z użytkownikiem, czy ona w ogóle ma być w zamiarze. Pozwolę sobie utworzyć ankietę, jeżeli ktoś chciałby otrzymać więcej informacji zapraszam na pw.
EDIT: Danych nie trzeba wpisywać prawdziwych, ważne jest tylko to żeby nie były takie same emaile, ale mogą być nawet zmyślone. Tak samo wymiary
Możliwe odpowiedzi:
Jasne, korzystał bym z takiej aplikacji (5 głosów, 56%)
Niee, jest tego masa na internecie, nie potrzeba mi tego ale powodzenia ! (4 głosów, 44%)

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 19 kwietnia 2018 przez Beginer Pasjonat (22,110 p.)
Umiesz robić strony internetowe, zakładać blog, masz łatwość mówienia, dobrze posługujesz się językiem polskim, masz inwencję, talent twórczy. Masz więc wszystkie atuty i narzędzia, żeby zrobić ten projekt. Możesz tylko zyskać (biorąc pod uwagę wszystkie aspekty). To, czy strona zyska popularność decyduje wiele różnych czynników, które często trudno przewidzieć, zwłaszcza na tym etapie. Znam projekty - pewne "pewniaki", które zrobiły klapę, a inne - mniej atrakcyjne bardzo się spodobały.

Strona musi być wyrazista, dobrze zatytułowana, musi mieć dobry opis i jasno określone cele.

Wczoraj próbowałem się zarejestrować i zalogować. Wszystko działa. Z niektórymi (nielicznymi) określeniami bym się nie zgodził - np."projekt socjalny".

Damy radę!
0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2018 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
Przeczytałem te wpisy na stronie i nadal nie wiem co masz zamiar zrobić. Napisz gdzieś jasno co to jest i do czego ma służyć.
komentarz 18 kwietnia 2018 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Czy sprawdzałeś w ogóle co się znajduje na stronie? Klikałeś menu?
Edit http://bielec.nazwa.pl/fit/InternetNotepad/public/Uzytkownik/informacje
komentarz 18 kwietnia 2018 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
Żeby cokolwiek się dowiedzieć to muszę założyć konto? To ja podziękuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
komentarz 18 kwietnia 2018 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Fakt, gdzie nie musisz podawać żadnych prawdziwych informacji, mega straszne
3
komentarz 18 kwietnia 2018 przez Kodeman Gaduła (4,480 p.)
Mnóstwo jest takich stron w necie, więc trzeba jakoś się wybić... Wiem! Utrudnię dostęp do informacji na stronie. To na pewno przyciągnie ludzi.
3
komentarz 18 kwietnia 2018 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

Fakt, gdzie nie musisz podawać żadnych prawdziwych informacji, mega straszne

A po co w ogóle mam podawać jakieś nieprawdziwe dane? Z takiej strony od razu bym wyszedł (nie mówię o twojej, tylko ogólnie). Mam inne ciekawsze rzeczy, niż wprowadzać jakieś nieprawdziwe dane.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 1,290 wizyt
–5 głosów
3 odpowiedzi 374 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 414 wizyt
pytanie zadane 26 grudnia 2018 w C i C++ przez Pytajacy223 Nowicjusz (190 p.)

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...