• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Informatyk, a dokładniej?

VPS Starter Arubacloud
+7 głosów
402 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez niezalogowany
Chciałbym się dowiedzieć, jaka kategoria zawodu informatyka najbardziej wam odpowiada, czyli: programista, grafik, muzyk może? Różnorodne odpowiedzi mile widziane ;)

12 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez szmq Pasjonat (22,770 p.)
Programista!:)
+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Pan Kulomb Pasjonat (18,630 p.)
Najbardziej programista. Aczkolwiek zajmuję się również innymi dziedzinami informatyki.
+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Kamil_S Obywatel (1,310 p.)
Ja nie wiem sam jeszcze co wybrać :-) Jestem na pierwszym roku, więc mam praktycznie samą matmę i programowanie :) Myślałem o bazach danych i tworzeniu stron internetowych. Grunt to wszechstronność. Trzeba się doskonalić w wielu dziedzinach, bo w jakiś sposób wszystko się ze sobą wiąże. Tak naprawdę wybór drogi to kwestia otwarta w moim przypdaku :) Narazie pracuje Slight Edg'owo aby stawać się coraz lepszym w tym co mnie interesuje:-)
 

                                                                                                                                                        Pozdrawiam :-).

PS. Fajny temat :-). Napisał bym coś więcej, ale czasu brak.
0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez joker Nałogowiec (31,150 p.)
Programista, poniewaś można zobaczyć program "od wewnątrz".

Pozdrawiam serdecznie
0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez cismanek Bywalec (2,620 p.)
Programista, ale spróbowałem wszystkiego po trochu, bo lubię rózne rzeczy poznawać. Grafika, projektowanie video itd.

W programowaniu podnieca mnie najbardziej to, że z wielu niezrozumiałych dla przeciętnego człowieka lini kodu można wyczarować stronkę czy program, który może spełniać jakąś użyteczną funkcję. I jeszcze ta satysfakcja jak się samodzielnie uda znaleźć rozwiązanie i coś działa...wow!
0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)

Nie muzyk tylko bardziej dźwiękowiec, a i to nie informatyk. No co tu dużo gadać, programista. I nie będzie różnorodności, większość tu niestety czy stety koderów.

0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Vakoss. Bywalec (2,870 p.)
Ja osobiście interesuję się dziedzinami informatyki takimi jak: Programista, Hardware oraz operacja systemami komputerowymi
0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)
Programista i oczywiście grafika tutaj też się przyda :)
0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez hit02 Nałogowiec (33,970 p.)

Reverse engeenier / Pentester / Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT / Coś Podobnego laugh

0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
Programistyka i modelowanie 3D.
0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez in4mat Bywalec (2,600 p.)
Programista ewentualnie zarządzanie sieciami komputerowymi coś z tych rzeczy :).
0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Iras Obywatel (1,800 p.)
Ja osobiście interesowałem się sieciami komputerowymi i budową komputera, ale od kiedy zacząłem oglądać tutoriale od pana Mirka i zacząłem programować to mam zajawke na to i chyba zmienie swoją ścieżkę kariery. Ale czas pokaże :). Pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 467 wizyt
pytanie zadane 7 listopada 2015 w C i C++ przez lemonlary Początkujący (270 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 1,921 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...