• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Technik Informatyk

VPS Starter Arubacloud
+5 głosów
1,737 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2015 w Offtop przez varespol Użytkownik (710 p.)
Jakie strony/kursy online polecają Państwo, aby przygotować się do egzaminu e12 i e13? Stronę egzamin-informatyk.pl oczywiście znam już na pamięć, ale myślę, że to nadal mało i poszukuję dodatkowych źródeł wiedzy, aby przygotować się jak najlepiej i nie mieć problemu ze zdaniem.

5 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Vakoss. Bywalec (2,870 p.)
wybrane 8 kwietnia 2015 przez varespol
 
Najlepsza
Dokładnie. Na stronie helion.pl w  dziale Technik informatyk znajduję się cała seria tego typu książek z e12 , e13 i e14.
+3 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez robert9620 Stary wyjadacz (11,620 p.)
Osobiście do E12 uczyłem się z ksiązki wydawnictwa "HELION" pt. "Kwalifikacja E.12". Zdałem :) W tej ksiązce jest opisane właściwie wszystko co jest w podstawie programowej. Książka jest dobrze ułożona i w łatwy sposób wyjaśnia niezbędne zagadnienia.
+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Sebastian Westfal Obywatel (1,020 p.)
+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)

Ucz się też trochę praktyki, różnych portów, peryferii. Jeśli chodzi o porty w komputerach to nawet głupia Wikiperia wystarczy.

+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)
Również spotkałem się z opiniami, że książka pt:"Urządzenia Techniki Komputerowej - Tomasza Kowalskiego" jest jedną z najlepszych do tego książek. Jednak sam jej nie przerabiałem.

Pozdrawiam.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,923 wizyt
–2 głosów
2 odpowiedzi 950 wizyt
pytanie zadane 2 lutego 2021 w Offtop przez Alann_ Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 2,648 wizyt
pytanie zadane 7 sierpnia 2016 w Offtop przez Kamil11101 Nowicjusz (190 p.)

92,417 zapytań

141,222 odpowiedzi

318,984 komentarzy

61,831 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...