• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

VoIP na GNS3

0 głosów
20 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia w Sieci komputerowe, internet przez Axlon Nowicjusz (140 p.)
Witam,
Mam pewne pytanie. W emulatorze GNS3 musze zrobić sieć VoIp. Pytanie polega na tym czy aby emulować połączenie voIp to na wirtualnej maszynie którą będę miał muszę mieć zainstalowane Cisco IP communicator? Wszędzie gdzie szukam informacji na temat VoIp w GNS3 widzę właśnie Cisco IP communicator. Problem mam taki że mam jakieś dziwne problemy aby pobrać to. Możliwe że ktoś ma jakąś poradę jak poradzić sobie z pobraniem Cisco IP communicator, możliwe że to jest płatne oprogramowanie a ja o tym nie wiem. Jeśli jest płatne to czy istnieje jakiś inny programik abym mógł bawić się w VoIP na GNS3?

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 62 wizyt
pytanie zadane 9 grudnia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez pulson666 Dyskutant (7,950 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 43 wizyt
pytanie zadane 9 lutego 2016 w Sieci komputerowe, internet przez szandekPL Nowicjusz (120 p.)
Porady nie od parady
Pytania na temat serwisu SPOJ należy zadawać z odpowiednią kategorią dotyczącą tej strony.
Ciekawy innych porad? Odwiedź tę stronę!

48,556 zapytań

90,186 odpowiedzi

181,559 komentarzy

23,506 pasjonatów

Przeglądających: 180
Pasjonatów: 11 Gości: 169

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...