• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Znikająca muzyka po przeniesieniu na karte sd.

0 głosów
21 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia w Telefony i tablety przez heartagram Obywatel (1,450 p.)
Cześć,

Zauważyłem, że po przeniesieniu dużej ilości piosenek z Laptopa(gl553) na telefon(BB KEYone) -> karty SD ( microsdxc 64gb )  część z nich po prostu 'znika' . Nie ma ich fizycznie w telefonie :| Pamiętam, że kiedyś miałem też ten problem jak przenosiłem to na kartę ale do LG G3. Czy ktoś miał też problem takich znikających danych? Po przeniesieniu oczywiście używam funkcji bezpiecznie usuń sprzęt :p

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 17 kwietnia przez dunaj Użytkownik (880 p.)
Również miewałem problemy z tymi kartami.

Pamiętam, że często mi się rozłączały i komputer ich nie widział w chwilę po rozpoczęciu kopiowania. Przenosisz kablem czy używasz gniazda sd w lapku?
komentarz 17 kwietnia przez heartagram Obywatel (1,450 p.)
Kabel b oraz c, usb 3.0 i 2.0 , niestety nie mam adaptera. Mogę kupić jeżeli to pomoże :D
komentarz 17 kwietnia przez dunaj Użytkownik (880 p.)
Wspomniane problemy miałem na adapterze właśnie, więc raczej zaszkodzi :P

Jeśli nie działa na kablach to sprawdź czy są całe (mogły popękać jeśli masz je więcej czasu i skręcasz często), pożycz od kogoś inny kabel i zobacz czy dalej problem występuje, sprawdź różne gniazda usb. Jeśli to wszystko nie przynosi rezultatu to pewnie niestety coś w telefonie albo z adapterem karty w telefonie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 835 wizyt
pytanie zadane 5 stycznia w Telefony i tablety przez Kacper Mieliński Użytkownik (600 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 245 wizyt
pytanie zadane 5 marca 2017 w Telefony i tablety przez Stefanowsky Mądrala (5,640 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 34 wizyt
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

51,919 zapytań

94,689 odpowiedzi

193,026 komentarzy

25,307 pasjonatów

Przeglądających: 269
Pasjonatów: 22 Gości: 247

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...