• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Znikająca muzyka po przeniesieniu na karte sd.

0 głosów
21 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia w Telefony i tablety przez heartagram Obywatel (1,450 p.)
Cześć,

Zauważyłem, że po przeniesieniu dużej ilości piosenek z Laptopa(gl553) na telefon(BB KEYone) -> karty SD ( microsdxc 64gb )  część z nich po prostu 'znika' . Nie ma ich fizycznie w telefonie :| Pamiętam, że kiedyś miałem też ten problem jak przenosiłem to na kartę ale do LG G3. Czy ktoś miał też problem takich znikających danych? Po przeniesieniu oczywiście używam funkcji bezpiecznie usuń sprzęt :p

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 17 kwietnia przez dunaj Użytkownik (880 p.)
Również miewałem problemy z tymi kartami.

Pamiętam, że często mi się rozłączały i komputer ich nie widział w chwilę po rozpoczęciu kopiowania. Przenosisz kablem czy używasz gniazda sd w lapku?
komentarz 17 kwietnia przez heartagram Obywatel (1,450 p.)
Kabel b oraz c, usb 3.0 i 2.0 , niestety nie mam adaptera. Mogę kupić jeżeli to pomoże :D
komentarz 17 kwietnia przez dunaj Użytkownik (880 p.)
Wspomniane problemy miałem na adapterze właśnie, więc raczej zaszkodzi :P

Jeśli nie działa na kablach to sprawdź czy są całe (mogły popękać jeśli masz je więcej czasu i skręcasz często), pożycz od kogoś inny kabel i zobacz czy dalej problem występuje, sprawdź różne gniazda usb. Jeśli to wszystko nie przynosi rezultatu to pewnie niestety coś w telefonie albo z adapterem karty w telefonie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 835 wizyt
pytanie zadane 5 stycznia w Telefony i tablety przez Kacper Mieliński Użytkownik (600 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 245 wizyt
pytanie zadane 5 marca 2017 w Telefony i tablety przez Stefanowsky Mądrala (5,640 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 34 wizyt
Porady nie od parady
Pytania na temat serwisu SPOJ należy zadawać z odpowiednią kategorią dotyczącą tej strony.SPOJ

51,917 zapytań

94,689 odpowiedzi

193,022 komentarzy

25,307 pasjonatów

Przeglądających: 277
Pasjonatów: 21 Gości: 256

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...