• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Spotify, pakiet w orange za 4zł. Czy warto ?

VPS Starter Arubacloud
+3 głosów
637 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2018 w Offtop przez kevin Mądrala (5,010 p.)

Witam!

Czy ktoś się orientuje czy warto wykupić premium/jechać na darmowym koncie w serwisie Spotify ? W orange na kartę jest pakiet na nielimitowany transfer danych z tego serwisu za chyba 4zł na miesiąc ale czy to obejmuje ich apkę na androida ? Jeżeli udostępnie internet z telefonu na laptopie to pakiet też obejmuje ten transfer ? Czy lepiej zostać na yt ? Ktoś się orientuje ?

1
komentarz 16 kwietnia 2018 przez niezalogowany
jeżeli nie przeszkadzają Ci reklamy na spotify to jedź na darmowym. Ograniczenie masz większe na apce na telu ale nie wiem jakie dokładnie... na allegro pełno kont premium za kilka groszy. Poza tym sam możesz chyba założyć na pierwszy miesiąc/dwa darmowe konto premium i przetestować, czy tam za 1 zł

co do orange to nie wiem musisz doczytać w regulaminie promocji
komentarz 17 kwietnia 2018 przez Alex.Ironside Stary wyjadacz (14,880 p.)
Dzieki za skierowanie do Allegro. Nawet nie wiedzialem. Za 20zl za rok moze nawet rozwaze :D
2
komentarz 17 kwietnia 2018 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
"na allegro pełno kont premium za kilka groszy"
Strzelam, że po 2 dniach konta te są banowane.

Mimo wszystko straszna cebula.
> forum programistyczne
> spotify za kilka groszy

hehe ;)
komentarz 17 kwietnia 2018 przez niezalogowany
ojejku hehe śmieszek z Ciebie
komentarz 17 kwietnia 2018 przez kevin Mądrala (5,010 p.)

@zgrybus,  Cebula ?:) To jest offtop  :)

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 17 kwietnia 2018 przez dunaj Użytkownik (950 p.)
Poużywaj sobie darmowej wersji i sprawdź czy to w ogóle program dla Ciebie. Ja używam darmowej w pracy i też myślałem o premium, ale z  drugiej strony słucham tego przez godzinę/dwie dziennie i te reklamy w tym czasie są dla mnie akceptowalne. Więc raczej się nie zdecyduje, chyba że wprowadzą jakieś większe obostrzenia.
2
komentarz 17 kwietnia 2018 przez Bantu Nałogowiec (34,170 p.)
Jeżeli chodzi o wersje na desktop to może i darmowa jest całkiem okej, ale wersja mobilna to niestety darmowa jest mega okrojona i praktycznie nie używalna. Także jeżeli ktoś słucha sporo będąc mobilnym to jednak premium jest spoko z resztą 20 zeta na miesiąc to nie jest jakiś majątek.
komentarz 17 kwietnia 2018 przez dunaj Użytkownik (950 p.)
Na telefon się nie wypowiem, bo używam tylko tej na windowsa. I w wersji na windowsa reklamy nieco irytują, ale da się przeżyć.
komentarz 17 kwietnia 2018 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
Akurat reklamy w wersji mobile to jest nic. Na darmowej wersji nie możesz wybierać poszczególnych utworów danej playlisty tylko Ci losuje i nie możesz ich przewijać. 20zł/msc to nie jest jakoś mega dużo, warto zapłacić. A jak ktoś chce jeszcze bardziej przycebulić to jest jeszcze opcja ze spotify family, 6 profli za 30zł/msc.
0 głosów
odpowiedź 17 kwietnia 2018 przez NIMuser Stary wyjadacz (11,030 p.)
Miałem spotify, teraz kupiłem Tidala, 4zł za 3 miesiące jest do zaakceptowania.
Jakość jest lepsza niż na YT, ale zasoby liczba utworów przeciętna - dużo też wykonawców zupełnie nie znanych.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 65 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 490 wizyt
pytanie zadane 10 marca 2023 w Inne języki przez kubekszklany Gaduła (3,170 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 185 wizyt
pytanie zadane 16 marca 2020 w Systemy operacyjne, programy przez SimiVoid Pasjonat (19,790 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...