• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Czy moja strona musi mieć URL?

Object Storage Arubacloud
–8 głosów
566 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez niezalogowany
zamknięte 18 kwietnia 2018

Witam! (Tak na marginesie szukałem w internecie przez około 15 minut ale nic nie znalazłem). Więc moje pytanko to czy jeżeli chciałbym sprzedać tu moją stronę to cy musi mieć ona wykupioną domenę czy jak to działa. A może ktoś zna jakieś lepsze (najlepiej polskie) strony gdzie można sprzedawać swoje szablony stron.

duplikat pytania: wrapbootstrap
2
komentarz 16 kwietnia 2018 przez Alex.Ironside Stary wyjadacz (14,900 p.)

Szukalem przez 15 min

Nie no to gratuluje. Kariera programisty przed Toba swietlana z takim podejsciem.

2 odpowiedzi

+10 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2018 przez imklau Nałogowiec (42,090 p.)
bez urazy @Programajster, ale po Twoich pytaniach na forum nie widać, żebyś miał na tyle umiejętności, żeby pisać ot tak szablony i je sprzedawać.

Tym bardziej, że 2 tygodnie temu nie wiedziałeś jak ogarnąć poprawnie RWD no i chyba ciągle przerabiasz jakiś tam kurs Zelenta :D

Przyłóż się chłopie do tego web developmentu, wrzuć jakiś kod na forum do oceny i daj sobie trochę czasu, a nie od razu myślisz, jak by tu kasę trzaskać po miesiącu nauki.
5
komentarz 16 kwietnia 2018 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
A niech trzaska te kaske po miesiacu. IMHO. to tak szybciej sie nauczy web devu, nizeli gdyby mial pykac sobie ot tak, dla siebie.

Jesli potrafi dostarczyc klientom to, czego oczekuja, to why not? Jak nie; to przeciez moze sie douczyc i poprawiac na biezaco projekt, a najwyzej przepisze go raz czy dwa...

Sorry za brak ogonkow.
3
komentarz 16 kwietnia 2018 przez imklau Nałogowiec (42,090 p.)
Jasne, że w taki sposób się szybko nauczy, ale przejrzyj jakie na forum pytania padły z jego strony w ciągu ostatniego miesiąca.

Jak dla mnie to 3/4 z nich nie powinno mieć miejsca.

Dobrze pamiętam, jak to jest zaczynać. Ja nie miałam dosłownie nikogo znajomego, kto mógłby mi nawet na proste/głupie pytanie odpowiedzieć, ale przynajmniej umiałam szukać. Inaczej ode mnie dostalibyście ze 100 dodatkowych pytań :p
komentarz 16 kwietnia 2018 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)

Moja wypowiedz tyczyla sie tylko wzmianki, ze moze jest jeszcze za wczesnie na proby zarobku.

Co do tych pytan, to ja sie nie wspieram. Powinien wiecej szukac. W koncu zauwazy, ze google jest znacznie szybszy w przypadku wiekszosci pytan od forow i wyjdzie korzystniej dla niego. yes

1
komentarz 16 kwietnia 2018 przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
Według mnie może zaczynać z akurat tym

Z jednej strony po tych pytaniach łatwo można zwątpić w umiejętności i nic dziwnego że poziom początkującego (też zawsze ograniczałem się z pytaniami do minimum, dopiero jak kilka dni się męcze i nic nie działa pytam... ewentualnie jak moje szukanie zabiera komuś kase z portfela a jakiś senior może mi pomóc w 5 minut, ale to też po dłuższym czasie, pół godziny to absolutne minimum)

Z drugiej, to nie jest tak że podpisuje umowe z klientem i w X czasie ma dostarczyć produkt. Po prostu pokazuje jak jego produkt wygląda i działa, a klient jeśli jest chętny to kupuje

Ja bym to traktował jako githuba, gdzie raz na jakiś czas może wpaść kilka zł

Ale też nie czytałem regulaminu, nie wiem w jakim stopniu osoba udostępniająca produkt ma obowiązek dbać o jego jakość

jak będzie za wysoka cena to nikt nie kupi, a jak niska/prawidłowa to klient będzie miał to co chce => leci po kosztach więc dostaje produkt warty tyle ile dał

weźmy pod uwage to, że nie każdy klient potrzebuje profesjonalnego wyglądu swojej strony, wartego 2 tysiące, są też tacy chcący dosłownie cokolwiek
0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2018 przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
Nie to oni dostarczają serwery demostracyjne.
komentarz 16 kwietnia 2018 przez niezalogowany
a jak mam im przekazać te pliki. Pytam bo jeszcze nigdy tego nie robiłem
komentarz 16 kwietnia 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
komentarz 16 kwietnia 2018 przez niezalogowany
ale ja naprawdę szukałem
3
komentarz 16 kwietnia 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Nie obraź się, bo chcemy Ci tylko pomóc. Chcesz tworzyć własne szablony stron www i sprzedawać, i bardzo dobrze, tylko nie wiem na jakim poziomie umiejętności jesteś skoro nie potrafisz znaleźć podstawowych informacji. Pytasz się tu na forum o rzeczy, o które powinieneś się zapytać twórców tej witryny, co podałeś. Przecież to oni najlepiej wiedzą co i jak u nich wygląda.
Chcąc zarabiać musisz stać się profesjonalistą!
komentarz 16 kwietnia 2018 przez NIMuser Stary wyjadacz (11,030 p.)
WrapBootstrap to jedna z lepszych stron, musisz mieć dobry, dopieszczony layout żeby ktoś go kupił. Ale jak ruszy sprzedaż lawinowo to jesteś bogaty ;)

Nie wiem jakie są prowizje w WB, ale słyszałem że na Template Monsterze ludzie dorobili się dużej kasy.

Ważne żeby robić layouty uniwersalne albo pod mniej popularne CMS-y, jak np. Django-CMS czy podobne (np. pod sklepy, ale nie te topowe). Jak wejdziesz w Joomla, Drupal czy Wordpressa to masz od razu pier...lion konkurentów :)
komentarz 16 kwietnia 2018 przez niezalogowany
Ok. Tylko nie mogę znaleźć żadnego poradnika na yt i w Google więc pozostaje mi tylko to co oni mówią
komentarz 16 kwietnia 2018 przez NIMuser Stary wyjadacz (11,030 p.)
Skup się na layoucie, reszta to pikuś.
1
komentarz 16 kwietnia 2018 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

I czy ktoś go kupi. cheeky

6
komentarz 16 kwietnia 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 204 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2016 w Offtop przez WojciechJot Gaduła (3,410 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 694 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 238 wizyt
pytanie zadane 11 lipca 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,648 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...