• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy mogę to wstawić do portfolio?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
398 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez niezalogowany

Więc jest taka stronka, i tutaj można sprzedawać style. I moje pytanie polega na tym czy jak zrobię taki styl i go tam sprzedam to mogę go wstawić do portfolio czy już raczej nie. I czy w ogóle takie szablony można sobie wstawiać do portfolio?

1 odpowiedź

+3 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2018 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
http://support.wrapbootstrap.com/knowledge_base/topics/usage-licenses

Btw, w tydzień zadałeś 36 pytań, to wincyj niż przeciętny forumowicz zadał przez całą swoją egzystencję na tym forum.
komentarz 15 kwietnia 2018 przez niezalogowany
Sorry ale ostatnio dużo programuję a to się wiąże z tym ze chciałbym się trochę upewnić i dopytać. Postaram się teraz trochę więcej poodpowiadać na pytania innych ok?
3
komentarz 15 kwietnia 2018 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
To nie chodzi o to, że musisz być też aktywny w innych wątkach, po prostu zanim zapytasz poszukaj w Googlach chociaż 5 minut, np. znalezienie tego linka zajęło mi 20 sekund.
2
komentarz 15 kwietnia 2018 przez arces Pasjonat (17,700 p.)

@CzikaCarry, Liczba pytań nie jest przerażająca, a bardziej to, że pyta o wszystko, zamiast najpierw samemu poszukać odpowiedzi. Może miałeś właśnie to na myśli, ale kolega nie zrozumiał :)

Na większość pytań jakie tu zadał znajdzie się odpowiedzi na pierwszych stronach google, ale do tego trzeba trochę większego wysiłku niż napisanie na forum :)

 

@UPDATE

Właśnie to samo chciałem odpisać, zresztą jak widać :D

komentarz 15 kwietnia 2018 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
@Up to prawda.

@programajster poza tym jeśli szukasz pracy, i jeśli się do niej dostaniesz, to bez umiejętności korzystania z google nic nie zdziałasz. Null. Zero. Wiesz, dlaczego programiści korzystają z 2 czy 3 monitorów? Otóż jeden jest do pisania kodu, drugi do szukania w google i czytania dokumentacji, a trzeci do ewentualnego live podglądu. Jeśli spotkasz się w pracy z jakimś problemem i przylecisz od razu na forum, to nie jest pewne, że ktoś Ci odpowie, a jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że taki issue pojawił się już np. na stackOverflow. Poki nie umiesz szukać w Googlach, to praca to dla Ciebie za głęboka woda, utopisz się w niej.
1
komentarz 15 kwietnia 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)

@Programajster,

Może to Ci pomoże:)

komentarz 15 kwietnia 2018 przez niezalogowany
OK. Postaram sobie teraz zrobić przerwę od zadawania pytań na forum. Tylko chodzi o to że ja przed zadaniem pytania też chwilę poświęcam przed przyjściem tutaj. Widocznie ta chwila jest zbyt krótka.
2
komentarz 15 kwietnia 2018 przez imklau Nałogowiec (42,090 p.)
edycja 15 kwietnia 2018 przez imklau
To nie chodzi o to, że musisz tutaj od razu odpowiadać na pytania innych.

Ale przejrzyj swoje pytania.

Mam wrażenie, że większość z nich została zadana tak jakby "na szybko". Przeszukaj forum, poczytaj wypowiedzi innych osób, nie działaj na zasadzie, że "o usłyszałem gdzieś słowo statyczna to się dopytam" i powstaje od razu pytanie na forum -> "Jakiego typu stronę statyczną można zrobic?" :D

 

EDIT: pisałam odpowiedź, jak były tylko dwa komentarze. W międzyczasie coś tam jeszcze zrobiłam, kilkam "enter" i okazuje się, że tu już poszła rozmowa i mój komentarz niczego nowego nie wnosi...tak że no :D
komentarz 15 kwietnia 2018 przez niezalogowany
W tamtym pytaniu chodziło mi o jakiś pomysł na stronę
1
komentarz 15 kwietnia 2018 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)

Ty chyba nie rozumiesz o czym my piszemy. Może i mamy większą wiedzę techniczną, większe doświadczenie itd, ale to nie znaczy, że jesteśmy wszechwiedzący i np. wpadmay na jakieś dobre pomysły (to apropos tamtego pytania). Poza tym szukanie w google na prawdę nie boli, sam na początku programowania przychodziłem tutaj z takimi pierdołami jak Ty, później dostałem taką zlewę jak Ty aby nauczyć się szukać w Googlach i się nauczyłem. Na prawdę, google nie gryzie, może trochę szpieguje, ale jeśli masz internet, smartfon i Facebooka to raczej bez różnicy czy Twoją prywatność ma 5 podmiotów czy 6. Szukanie w google to złota, podstawowa umiejętność, każdy programista googluje, czasami gdy natrafimy na jakiś issue to Googlowanie zajmie i pół dnia, wtedy przychodzi się na forum, gdy już się upewni, że ludzie nie znajdą tego w google. Wtedy pytasz ludzi z doświadczeniem, może na coś takiego natrafili, a nie, jak teraz, że dostajesz pierwszy od góry link z google na tacy. To nie o to chodzi w życiu... smiley

1
komentarz 15 kwietnia 2018 przez niezalogowany
Dobrze już zaczynam rozumieć! Postaram bliżej poznać się z wujkiem Google, mam nadzieje że się zaprzyjaźnimy! Dziękuję Wszystkim Za Pomoc!

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 179 wizyt
pytanie zadane 5 czerwca 2018 w Grafika i multimedia przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
+5 głosów
9 odpowiedzi 1,227 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 259 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,087 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...