• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Na jakiej stronie mozna zarobic

Object Storage Arubacloud
–2 głosów
567 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia 2018 w Offtop przez niezalogowany
zamknięte 18 kwietnia 2018
Więc tak jak w pytaniu chciałbym posłuchać o jakiś pomysłach na stronę która będzie zarabiać. Wiem w sieci jest wiele poradników typu jak zarabiać na swojej stronie itd. Ponieważ najlepsza taktyką na zarabianie jest prasowanie aż pieniądze zaczną same na siebie zarabiać. Tak że stronę jakiego typu mógłbym zrobić, na czym mogła by polegać i w jaki sposób miała by zarabiać.
komentarz zamknięcia: Problem Rozwiązany

5 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 14 kwietnia 2018 przez J0ker Pasjonat (15,400 p.)
Zrób stronę o nazwie np. yuotube.com, napisz tam ludziom że są 1000000 gościem i wygrali iPhona, i każ im wysłać SMS pod zadany numer xD.

A tak na poważnie - rób cokolwiek, tylko bądź w tym bardzo dobry, a będziesz mieć pieniądze.
1
komentarz 18 kwietnia 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

Zrób stronę o nazwie np. yuotube.com, napisz tam ludziom że są 1000000 gościem i wygrali iPhona, i każ im wysłać SMS pod zadany numer xD. 

I co najlepsze to jestem więcej niż pewien, że znalazło by się paru idiotów, którzy by te sms wysłali :D

+1 głos
odpowiedź 14 kwietnia 2018 przez Beginer Pasjonat (22,110 p.)
Najprostszy sposób - pożyczki przez internet.
1
komentarz 14 kwietnia 2018 przez mokrowski Mędrzec (155,460 p.)
You made my day :)
0 głosów
odpowiedź 14 kwietnia 2018 przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
Pewnie e-commerce
ogólnie sklepy internetowe

co do bardziej kreatywnych pomysłów to jedna wielka niewiadoma
albo zarobisz mase kasy, albo prawie nic
i też trudno dostać takie pomysły od innych, za darmo, na to trzeba samemu wpaść albo współpracować z kimś, kto ma taki pomysł
komentarz 14 kwietnia 2018 przez niezalogowany
Wiem myślałem na jakimś serwisem internetowym patrząc na statystyki zarobków gigantów takich jak Apple czy Facebook zarabiających około miliard zł przez 24h zastanawiają mnie kwestie prawne czegoś takiego. Powiedzmy że uda mi się zrobić portal typu fb i zarabiać na nim jak to wygląda od strony prawnej
komentarz 14 kwietnia 2018 przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
idziesz do prawnika i pytasz
to samo z doradcą podatkowym

tutaj jest tego na tyle, że nawet nie warto samemu bawić się w kwestie prawne i księgowe
patrząc na cene i poziom stresu bo "o czymś zapomniałem" dużo lepiej korzystać z usług takich osób

tym bardziej, że te zawody istnieją po coś
komentarz 14 kwietnia 2018 przez niezalogowany
Orientujesz się możne ile takie coś by kosztowało
komentarz 14 kwietnia 2018 przez Beginer Pasjonat (22,110 p.)
Porady prawne to jest rząd: 100 - 200zł. Ale to kwestie drugorzędne. Najpierw musisz coś sensownego wymyśleć, zbudować, sprzedawać - żeby móc zarabiać.
komentarz 14 kwietnia 2018 przez niezalogowany
Mam właściwie gotowy szablon pozostał tylko back-end którego chyba wykonam za pomocą cms
0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2018 przez ThePatrykOOO Dyskutant (8,400 p.)

Jeśli jest ktoś zainteresowany możesz napisać skontaktować się na blogu. Mam kilka rzeczy które mógłbyś zrobić w zamian za gotówkę lub wiedzę ode mnie

0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

pomysłach na stronę która będzie zarabiać. 

Zły tok myślenia.

Punkt 1 - pomyśl co lubisz robić, czym się interesujesz po za IT.

Punkt 2 - Spróbuj pomyśleć jak to przełożyć np. na jakiś mały portal tematyczny, np. lubisz motory to machnij portal o motorach, lubisz podróże no to jazda z portalem info-turystyczno-podróżniczo-animalsowo-... :)

Punkt 3 - jeśli rozkręcisz na prawdę dobrze taki portal i będziesz ładował na prawdę dobre merytorycznie treści to google samo Cię znajdzie, a wraz z nim i odsłony skoczą, a stąd już tylko jeden krok do sprzedaży jakiś reklam, np. poprzez profesjonalną agencję.

Punkt 4 - masz dwie korzyści - doszlifujesz programowanie bo taki portal to nie jest już prosta stronka w WP czy jQuery, a po drugie będziesz w chwilach przerwy od kodowania pisał treści, które Cię faktycznie interesują.

Nie nastawiaj się jednak, że po 2 miesiącach zarobisz miliony... nic z tych rzeczy. Pewnie dopiero po ok. roku stronka faktycznie będzie się nadawać do profesjonalnej sprzedaży reklam, dużo zależy od faktycznej ilości treści. Zadbaj też o fajny lekki layout i RWD.

A teraz zamykaj wątek i do roboty, bo żadna strona sama się nie napisze, co by to nie było :) i powodzenia!

Podobne pytania

–2 głosów
0 odpowiedzi 277 wizyt
+2 głosów
1 odpowiedź 321 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 183 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Sysiunia Nowicjusz (120 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...