• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zakup na raty w sklepie Woocommerce

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,045 wizyt
pytanie zadane 13 kwietnia 2018 w Systemy CMS przez bulgotnik86 Gaduła (3,040 p.)
Cześć,

Powiedzcie mi dobrzy ludzie jak "zainstalować"  w sklepie na woocommerce możliwość płatnośći za produkt na raty. Czy jest do tego  jakaś wtyczka , czy trzeba to załatwić z pośrednikiem płatnośći? Nie moge znaleźć konkretnych wytycznych co i jak po kolei zrobić żeby taki system zaimplementować. Pomoże ktoś?
komentarz 22 czerwca 2020 przez OlekS32 Nowicjusz (100 p.)
Dobra opcja, podzielam opinię że dobry sklep powinien posiadać taką opcję ratalną na droższe produkty. Tym bardziej, że proponowana platforma ratalna daje całkiem niezłe warunki

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 13 kwietnia 2018 przez NIMuser Stary wyjadacz (11,030 p.)
Wydaje mi się, że sama wtyczka, jeśli w ogóle coś takiego istnieje nie załatwi sprawy, a na pewno nie z automatu...

Kupowałeś coś na raty w Internecie (np. na Allegro) ? Zobacz jak długi jest cały ten proces sprawdzania klienta, czy w ogóle można mu udzielić kredytu/ rat... Jeśli szukasz "gotowca" zobacz PayU, Przelewy24, itp. czy nie oferują tego rozwiązania, chociaż nie słyszałem o czymś takim. Przykładowo na Allegro serwis współpracuje z kilkoma bankami (Alior, Moneto, Mbank,...) i to one przeprowadzają klienta przez formularze ubiegania się o zakup w systemie ratalnym
komentarz 13 kwietnia 2018 przez bulgotnik86 Gaduła (3,040 p.)
Super , dzięki za pomoc . Już wiem że w pierwszej kolejnośći trzeba sie skontaktowac z bankiem

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 758 wizyt
pytanie zadane 10 marca 2018 w Systemy CMS przez bulgotnik86 Gaduła (3,040 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 234 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,485 wizyt
pytanie zadane 18 marca 2018 w Systemy CMS przez bulgotnik86 Gaduła (3,040 p.)

92,572 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,644 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...