• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Windows 10 wyłączenie aktualizacji?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
763 wizyt
pytanie zadane 12 kwietnia 2018 w Systemy operacyjne, programy przez NiePamietamHasla Użytkownik (530 p.)
Witam, mam problem z aktualizacjami. Wyłączyłem usługę Windows Update, ale co jakiś czas ona ciągle się włącza i system się aktualizuje. Jest jakiś patent żeby wyłączyć to na stałe?
komentarz 12 kwietnia 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Spróbuj programem, np. Destroy Windows 10 Spying.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 12 kwietnia 2018 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
W win10, żeby zarządzać update'ami musisz mieć wersję min Pro

PS Po co chcesz to wyłączyć?
komentarz 12 kwietnia 2018 przez NiePamietamHasla Użytkownik (530 p.)
mam wersję pro, a chcę wyłączyć żeby mieć większą kontrolę nad updateami. Jak na razie to nie mam nad tym żadnej kontroli, a aktualnie nie potrzebuję aktualizacji.
komentarz 13 kwietnia 2018 przez Beginer Pasjonat (22,110 p.)
Ze swojej strony dodam, że aktualizacje pojawiają się dość często (zbyt często), trochę są wnerwiające i przeszkadzają w pracy - zabierają czas. A ponadto usuwają z paska zadań wszystkie aktywne, działające programy, i trzeba wszystko uruchamiać od początku.
0 głosów
odpowiedź 13 kwietnia 2018 przez dunaj Użytkownik (950 p.)
Nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że w win10 jest tak, że jedyne co możesz zrobić to odroczyć   aktualizację o tydzień lub dwa. Koniec końców i tak w końcu win sam wymusi aktualizację.
0 głosów
odpowiedź 13 kwietnia 2018 przez Groshq Użytkownik (590 p.)
A wyłączałeś w "services.msc" czy w graficznym trybie w panelu sterowania ?

Ja w konsoli i nie mam problemów
komentarz 14 kwietnia 2018 przez NiePamietamHasla Użytkownik (530 p.)

A jak z panelu sterowania można wyłączyć usługę?

Czytałem i ludzie też mają ten problem, że aktualizacje same się włączają. i prawdopodobnie ma to związek ze zmianą w windowsie.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 181 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 799 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 372 wizyt

92,782 zapytań

141,712 odpowiedzi

320,602 komentarzy

62,115 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...