• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Webpack - Cannot find module webpack-cli

Object Storage Arubacloud
0 głosów
442 wizyt
pytanie zadane 12 kwietnia 2018 w JavaScript przez MrHerman Nowicjusz (210 p.)
edycja 12 kwietnia 2018 przez MrHerman

Witam,

Mam swój mały projekcik w js w którym chcę użyć webpacka. Problem pojawia się w momencie wywołania "webpack". 

 

Gdy instaluje webpack-cli poleceniem "npm install -D webpack-cli" wszystko wygląda ok:

 

Natomiast w momencie wpisania polecenia "webpack" wymuszana jest instalacja webpack-cli z parametrem -D i wtedy pojawia się błąd "Cannot find module".

Czy jest ktoś w stanie pomóc mi w rozwiązaniu tego problemu?

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 12 kwietnia 2018 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
Cannot find module 'webpack-cli' (ang)

Nie można znaleźć modułu "webpack-cli" ( pl )
2
komentarz 12 kwietnia 2018 przez MrHerman Nowicjusz (210 p.)
Nie rozumiem sensu twojego komentarza? Znam angielski na tyle, żeby to zrozumieć. Poza tym Twój komentarz ani nie rozwiązał mojego problemu jak również nie był odpowiedzią na zadane pytanie.
komentarz 13 kwietnia 2018 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
No to błąd przecież mówi Ci wszystko. Doinstaluj webpack-cli - może nawet globalnie. Sprawdź webpack-cli -v etc
komentarz 13 kwietnia 2018 przez MrHerman Nowicjusz (210 p.)
Mi wszystkiego nie mowił. Skoro z palca instaluje i jest ok to czemu w tym momencie wywala blad. Zresztą nieważne. Wstalem dzisiaj i udalo mi się zrobić.
komentarz 13 kwietnia 2018 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
To napisz co zrobiłeś - potomni może znajdą rozwiązanie
0 głosów
odpowiedź 12 kwietnia 2018 przez Bantu Nałogowiec (34,170 p.)
Sprawdź po pierwszy czy `webpack-cli` dodał się do `package.json`.
Po za tym pamiętam jak kiedyś bardzo dawno pracowałem na Linuxie to npm rzucał zawsze jakimiś dziwnymi błędami dopiero `sudo` pomagało rozwiązać problem, jeżeli to linux to spróbuj użyć `sudo`
komentarz 13 kwietnia 2018 przez MrHerman Nowicjusz (210 p.)
Dodał się. Wiem, dlatego już w pewnym momencie po prostu zalogowałem się na roota.
0 głosów
odpowiedź 22 kwietnia 2018 przez MrHerman Nowicjusz (210 p.)
Usunąłem webpacka. Nie instalowałem globalnie. Zainstalowałem tylko lokalnie dla projektu. Dodałem odpowiedni skrypt w package.json i wszystko działa. Nie wiem czy nie działało przez moją nieuwagę czy był inny powód. Wydaje mi się, że wcześniej zrobiłem wszystko jak trzeba(próbowałem kilka razy).

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 432 wizyt
pytanie zadane 6 maja 2017 w JavaScript przez Filip31411 Dyskutant (8,820 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 200 wizyt
pytanie zadane 6 maja 2017 w JavaScript przez DarQ Obywatel (1,030 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 75 wizyt

92,568 zapytań

141,421 odpowiedzi

319,626 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...