• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zbiór zadań informatyka cke potrzeuję zadań

VPS Starter Arubacloud
–1 głos
2,695 wizyt
pytanie zadane 12 kwietnia 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez matixdddd Nowicjusz (120 p.)
Potrzebuję zrobionych zadań ze zbioru zadań z informatyki cke poziomu rozszerzonego

Egzamin maturalny informatyka zbiór zadań poziom rozszerzony

jest to oficjalny zbiór ze strony cke.

Wiele szkół przerabiało go na pewno. Nauczyciel kazał mi zrobić część z nich inaczej mnie do matury nie dopuści.

Używamy programów: CodeBlocks ; Excel ; Access.

Czy jest ktoś kto posiada zrobione zadania i chciałby się nimi podzielić? Mogę się w jakiś sposób odwdzięczyć albo dogadać z właścicielem zadań. Jestem bardzo zdeterminowany do ich zdobycia.

Proszę niech ktoś mi pomoże koniec roku co raz bliżej, jak ktoś się zgłosi to sprecyzuje których zadań potrzebuję. Nie jest ich wiele ale nie potrafię ich zrobić.
komentarz 12 kwietnia 2018 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
To jak Ty chcesz zdawać maturę skoro nie potrafisz sam wykonać tych zadań tylko czekasz na gotowca?
Choć spróbuj je sam rozwiązać, pomyśleć, poszukać w internecie rozwiązania, zapytać kolegi z klasy, nauczyciela itp. Nauczenie na pamięć danego zadania nie sprawi, że będziesz umiał je rozwiązać.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 401 wizyt
pytanie zadane 10 listopada 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Wisien Nowicjusz (200 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 2,495 wizyt
pytanie zadane 12 kwietnia 2018 w C i C++ przez Scypyon Gaduła (3,450 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,066 wizyt

92,460 zapytań

141,265 odpowiedzi

319,104 komentarzy

61,856 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...