• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Konferencja Sphere.IT - Kraków, 15-17 kwietnia

VPS Starter Arubacloud
+10 głosów
818 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)

Otrzymaliśmy kody na 5 darmowych biletów na konferencje Sphere.IT, które odbędą się w dniach 15-17.04.2018 w Krakowie.

Konferencje dedykowane są głównie programistom Javy, Big Data a także Scali i poruszają następujące tematy:

Wszelkie szczegóły dostępne są na stronie internetowej: https://sphere.it, a standardowa cena biletu to 749 zł.

W związku z tym, że do wydarzenia pozostało mało czasu, chcielibyśmy po prostu rozdać te bilety osobom, które mają ochotę się wybrać. Jeśli jesteś chętny, napisz krótki komentarz z taką informacją pod tym postem (pytaniem). Do pierwszych pięciu osób odezwę się na PW i przekażę kod. Jeden kod na osobę, kto pierwszy ten lepszy. Proszę o zgłoszenie się tylko osób, które faktycznie chcą i mają możliwość na takową konferencję się wybrać, nie takich które może przypadkiem zajrzą jeśli gdzieś znajdą czas - szkoda zabierać miejsca innym, którzy naprawdę mogą być zainteresowani i coś z tego wynieść.

Zainteresowanych zapraszam :)

Podziękowania dla firmy VirtusLab, organizatora konferencji, który przekazał nam darmowe bilety.

1
komentarz 11 kwietnia 2018 przez Kati Harasim Nowicjusz (100 p.)

@Arkadiusz Waluk,
Bardzo, BARDZO chętnie przygarne bilet i obiecuję go naprawdę dobrze wykorzystać. Będę wtedy w Karakowie i mam już zarezerwowany czas. 

1
komentarz 11 kwietnia 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
przeniesione 11 kwietnia 2018 przez Arkadiusz Waluk
Prosze o kontakt w sprawie biletu @Wiciorny, ewentualnie email wiciorny@gmail.com

Jestem z Krakowa, a temat jest mi nie obcy stąd duże zainteresowanie :) Pozdrawiam. I dziękuje z góry za możliwośc skorzystania i inicjatywę dla innych
komentarz 15 kwietnia 2018 przez Ireneusz Nowicjusz (140 p.)
Proszę o jeden bilet.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2018 przez anndzi Nowicjusz (160 p.)

Mam do sprzedania wejściówkę na to wydarzenie. Warta jest 749 zł, ja, ze względu na chęć sprzedaży jej jak najszybciej, proponuję cenę 600 zł (do negocjacji). Naprawdę okazyjna cena. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie biletu: michalekanna108@gmail.com mail

5
komentarz 11 kwietnia 2018 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Czy to oby nie wejściówka otrzymana za darmo od autora tematu?
komentarz 12 kwietnia 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)

@anndzi, sprzedaż? ... 

komentarz 13 kwietnia 2018 przez anndzi Nowicjusz (160 p.)

@Eryk Andrzejewski, nie, nie otrzymałam wejściówki od autora tekstu:)

komentarz 13 kwietnia 2018 przez anndzi Nowicjusz (160 p.)
Tak, sprzedaż ;)

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 460 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 349 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 235 wizyt

92,454 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...