• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Wymiana procesora w laptopie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
443 wizyt
pytanie zadane 8 kwietnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)
zamknięte 8 kwietnia 2018 przez zkkf56
Witam,

słyszałem, że procesory do laptopów są tanie. Mój laptop to HP 250 G4 Notebook PC Teraz mój procesor to Intel Core i5-6200 CPU 2,3 GHz, a karta graficzna to Intel HD Graphics 520. Czy taka karta graficzna pasowałaby do innego procesora? Jak tak to do jakiego? Czy w ogóle zauważę różnice?

 

Z góry dzięki :-)

 

PS. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji to napisz w komentarzu.
komentarz zamknięcia: Problem rozwiązany
komentarz 8 kwietnia 2018 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Procesor masz całkiem dobry. Po co chcesz zmieniać?
komentarz 8 kwietnia 2018 przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)
Bo mam słabą kartę graficzną i pomyślałem, że gdybym miał lepszy procek to on wziałby na siebie trochę pracy z karty graficznej
komentarz 8 kwietnia 2018 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Tak to niestety nie działa. Te podzespoły mają różne funkcje i nie da rady jednego zastąpić drugim.
komentarz 8 kwietnia 2018 przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)
aha ;(
komentarz 8 kwietnia 2018 przez Paweł Antyporowicz Stary wyjadacz (11,470 p.)
W tym przypadku masz karte graficzna wbudowaną w procesor, tylko i tak jak wymienisz na lepszy procesor zgodny z Twoją płytą główną to nie oczekuj dużo lepszej wydajności w grach lub w grafice. Tutaj największą role odgrywa dedykowana karta graficzna
komentarz 8 kwietnia 2018 przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)
Rozumiem. Dobra zamykam temat. Dzięki wszystkim
komentarz 8 kwietnia 2018 przez SimiVoid Pasjonat (19,790 p.)

@zkkf56, Procesor masz lutowany więc nie wymienisz

 

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,003 wizyt
pytanie zadane 21 marca 2020 w Sprzęt komputerowy przez maxiq Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 860 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 1,836 wizyt
pytanie zadane 11 sierpnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez Bezy Bywalec (2,280 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...