• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Komputer samoistnie zamyka system, pomocy

Object Storage Arubacloud
0 głosów
126 wizyt
pytanie zadane 6 kwietnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez Dudus12 Nowicjusz (120 p.)
Witam, mam taki problem, iż mój komputer samoistnie zamyka system bez mojej i gerencji, miałem tak samo z poprzednim komputerem, załóżmy, ze gram sobie w gierkę, która nie wymaga dużych wymogów, podejrzewam, ze to może być wina systemu, zmieniłem zasilacz, przedluzke przeciwnapieciową, jeśli ktoś miał taki provlem i wie jak go rozwiązać prosiłbym o pomoc, z góry dziękuje

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 6 kwietnia 2018 przez Daniel90 Pasjonat (17,970 p.)
Zamyka się w sensie, że pokazuje "zamykanie systemu" czy po prostu się wyłącza jakby odłączyć od prądu?
komentarz 6 kwietnia 2018 przez Dudus12 Nowicjusz (120 p.)
Trwa zamykanie systemu
komentarz 7 kwietnia 2018 przez Daniel90 Pasjonat (17,970 p.)
Przeskanuj go hitmanem pro.
0 głosów
odpowiedź 6 kwietnia 2018 przez coderCpp93 Gaduła (4,200 p.)

Sprawdź w harmonogramie zadań, czy system nie ma jakichś zaplanowanych zadań związanych z wymuszanym zamykaniem, restartem.


Jak byłem młodszy to laptop włączał mi się o 3 w nocy i myślałem, że jest opętany. laugh

0 głosów
odpowiedź 6 kwietnia 2018 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
Może ktoś Ci zrobił psikusa i napisał trojana z shutdown? Kiedyś takie psikusy były modne :P

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 288 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 293 wizyt
pytanie zadane 9 stycznia 2022 w Sprzęt komputerowy przez Nivo Nowicjusz (120 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 7,594 wizyt

92,552 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,534 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...