• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szukam back-and deva. do projektu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
214 wizyt
pytanie zadane 4 kwietnia 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez Kanarek Nowicjusz (160 p.)
zmienione kategorie 4 kwietnia 2018 przez Patrycjerz
Cześć, jestem uczniem technikum i szukam osoby, która pomoże mi w stworzeniu fajnego projektu, który może przynieść korzyści materialne.
 

O projekcie więcej dowiesz się gdy dołączysz, na pewno podstawą jest tworzenie logowania/rejestracji na stronie więc to nie powinno być dla Cb żadnym problemem.

Potrzebuje osoby, która będzie miała czas na projekt i się zaangażuje i nie będzie pisać wymówek w stylu nie dam radę bo mam coś tam i możesz pracować tylko 3h tygodniowo nad projektem.

Pozdrawiam!

Piszcie na e-mail gibon1998808@gmail.com
komentarz 4 kwietnia 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
Zła kategoria
komentarz 4 kwietnia 2018 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)
Czy ja wiem, moze chodziło mu o rodzaj back-endu
3
komentarz 4 kwietnia 2018 przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
Jak chcesz z kimś pisać jakikolwiek projekt, to wypadałoby zastosować się do jakiejkolwiek netykiety. Pozbyć się skrótów typu "Cb", tekst o "pracowaniu 3h" jest wg mnie zbyt "agresywnie" napisany,  na koniec (niby szczegół, a mnie kompletnie by zniechęcił); adres e-mail. Gibon1998808 do kontaktów jest bardzo nieodpowiedni.

Poza tym,, zdecydowanie za mało informacji.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 4 kwietnia 2018 przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
fajny projekt którego podstawą będzie zrobienie logowania/rejestracji

obstawiam że kolejny januszowy pomysł który ma przynieść sukces na skale facebooka, jednocześnie z minimum wkładu własnego
komentarz 4 kwietnia 2018 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)

Cześć, jestem uczniem technikum

e-mail gibon1998808@gmail.com

na pewno :D  wysoki poziom kolega zakłada tego projektu, serio :D po prostu to bedzie taki "projekt to do" myślę, do zaklepania w 2 wieczory przez doświadczonego deva.  Może w ten sposob chce sie czegos pouczyc 

0 głosów
odpowiedź 4 kwietnia 2018 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)
Back-end, ale w  czym: rozumiem z racji wyboru kategorii to w PHP? Bo backend można tworzyć w wielu technologiach np. REST to nawet node- czy Java

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 1,073 wizyt
+3 głosów
1 odpowiedź 648 wizyt
+7 głosów
2 odpowiedzi 659 wizyt

92,572 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...