• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Jakie są/były Wasze najmniej lubiane przedmioty w szkole? [ankieta]

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
832 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2015 w Offtop przez Mieszko I Stary wyjadacz (10,980 p.)
zamknięte 24 czerwca 2015 przez Mieszko I
Jeśli chcecie możecie napisać, za co nie lubicie danego przedmiotu.
Możliwe odpowiedzi:
J. Polski (11 głosów, 25%)
J. Angielski (2 głosów, 5%)
J. Niemiecki lub inny (4 głosów, 9%)
Matematyka (2 głosów, 5%)
Fizyka (3 głosów, 7%)
Biologia (1 głos, 2%)
Chemia (3 głosów, 7%)
Geografia (1 głos, 2%)
Historia lub WOS (3 głosów, 7%)
WF (7 głosów, 16%)
Informatyka (4 głosów, 9%)
Technika (1 głos, 2%)
Muzyka (0 głosów)
Inny przedmiot (2 głosów, 5%)
komentarz zamknięcia: Nie jest to pytanie wymagajce odpowiedzi

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 24 czerwca 2015 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
wybrane 24 czerwca 2015 przez Mieszko I
 
Najlepsza
A co to za pytanie, przedmiotu się nie da nielubić według mnie tylko nie mieć w nim wprawy, gdy cie ktoś do niego zmusza rodzi ci się wstręt do osoby i do przedmiotu, ja tam lubie wszystkie przedmioty, nie z wszystkich mi idzie dobrze ale lubie wszystkie :) Nauczyciele są w miare okej, rodzice również. Cóż no niestety nienawiści do przedmiotów mi nie wpojono, co innego o nienawiści do systemu który według mnie ogłupia zamaist robić wręcz przeciwnie
0 głosów
odpowiedź 24 czerwca 2015 przez Pan Kulomb Pasjonat (18,630 p.)
Dlaczego ktoś wybrał informatykę?
komentarz 24 czerwca 2015 przez Mieszko I Stary wyjadacz (10,980 p.)
Informatyka jest moją pasją, ale mamy taką nauczycielkę, przez którą nie lubimy informatyki. Przedmiot może być.
komentarz 24 czerwca 2015 przez Mieszko I Stary wyjadacz (10,980 p.)
Podam jeszcze przykład: braliśmy niedawno tworzenie stron internetowych. Lekcje wyglądały tak, że dawała nam kartkę z kodem i kazała przepisywać. Wszystko było w htmlu. Nawet nie można było nic wystylizować w css, bo od razu groziła oceną w dół "że robie po swojemu, a nie jak ona każe". Po kilku lekcjach uczniowie mieli dość. To im nie działało, tamto im nie działało. Nikt nic nie rozumiał z kodu który napisał. Ja rozumiałem większość z tych linii, ale i tak moi koledzy tego nie rozumieli.
komentarz 24 czerwca 2015 przez Mister123450 Dyskutant (8,700 p.)
Polecam zainteresować się prawami, a zobaczysz że wiele ona nie może, co robi.
0 głosów
odpowiedź 24 czerwca 2015 przez Czort Nałogowiec (32,500 p.)
W liceum biologia przez upierdliwą nauczycielkę która zniechęciła mnie do tego przedmiotu.
komentarz 24 czerwca 2015 przez Czort Nałogowiec (32,500 p.)
Edit: na studiach najmniej lubiany - geometria analityczna.

Podobne pytania

–1 głos
9 odpowiedzi 1,432 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2015 w Offtop przez Mieszko I Stary wyjadacz (10,980 p.)
+5 głosów
12 odpowiedzi 878 wizyt
pytanie zadane 23 czerwca 2015 w Offtop przez MaGie Użytkownik (800 p.)
0 głosów
12 odpowiedzi 686 wizyt
pytanie zadane 23 czerwca 2015 w Offtop przez Mieszko I Stary wyjadacz (10,980 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...