• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Jak pobrać filmy/seriale z netflixa ?

Object Storage Arubacloud
–9 głosów
11,225 wizyt
pytanie zadane 30 marca 2018 w Bezpieczeństwo, hacking przez Michał Kopeć Początkujący (270 p.)
zamknięte 30 marca 2018 przez Arkadiusz Waluk
Chodzi mi o to czy jest jakiś program podobny do "Free netflix downloader", bo jednak ten program nie działa. Jest jakaś możliwość pobrać film z kodu źrodłowego strony, czy tylko zostaje nagrywanie całego filmu ?

Próbowałem już poprzez kod źródłowy, ale lipa z tego wyszła. :D także ten programiści, webowi maniaki help me :*

Nie chodzi mi o zaszyfrowany plik, który jest jeśli się pobierze poprzez netflixa.
komentarz zamknięcia: Normalnie wykupić dostęp i oglądać kiedy się chce
2
komentarz 30 marca 2018 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Ściągnij wtyczkę StayFocusd i dodaj adres netflix.com do czarnej listy.
1
komentarz 30 marca 2018 przez niezalogowany
/\ to też jest mega rozwiązanie, działa nie tylko na Netflixie!

3 odpowiedzi

+9 głosów
odpowiedź 30 marca 2018 przez niezalogowany
Musisz kupić laptopa, najlepiej na olx płatność gotówką i odbiór osobisty. Później kupić zarejestrowaną już karte z internetem no i modem jakiś przechodzony wszystko gotówką - aby Cię nie namierzyli. Do tego kamerę jakąś full hd.

Wyjechać poza miasto z naładowanym laptopem, podłączyć wszystko, odpalić netflixa (ale uważaj musisz założyć fejkowe konto) włączyć film i nagrywać za pomocą kamery.

100% pewności że policja Cię nie będzie za to ścigać no i nie musisz rozszyfrowywać itp.

Polecam
komentarz 30 marca 2018 przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)
Polecasz z serca, każdemu?
4
komentarz 30 marca 2018 przez niezalogowany
Nie, tylko temu Panu co zadał to pytanie :)
komentarz 30 marca 2018 przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)
Kurcze pieczone, ta sekwencja działań mnie troszeczkę ubawiła. Co do tego serca, to polecam temu Panu pójść do kina, za ten hajs co mu wróżysz :D
2
komentarz 30 marca 2018 przez niezalogowany
Do kina pójdzie raz, a sprzęt się przyda w przyszłości ]:->
komentarz 30 marca 2018 przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)
Ale jakaż jest satysfakcja z udanego seansu. I tu ma opcję może zaprosić dziewczynę albo na film, albo do kina. Myślę, że wilk syty i owca cała.
komentarz 30 marca 2018 przez niezalogowany
jak pomogłem to daj odpowiedź najlepszą ;)
1
komentarz 31 marca 2018 przez Michał Kopeć Początkujący (270 p.)

@ViruS, E Ty zobacz czy Cie niema w innym pokoju :D

+2 głosów
odpowiedź 30 marca 2018 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Nie korzystam z tej platformy, ale najprawdopodobniej stosuje ona zabezpieczenia DRM, w związku z tym nie jest możliwe tak po prostu pobrać sobie film (a przynajmniej nie tak prosto).
+1 głos
odpowiedź 30 marca 2018 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
komentarz 30 marca 2018 przez Michał Kopeć Początkujący (270 p.)
Źle napisałem, chodzi mi o plik mp4, avi itp. A nie zaszyfrowany :)

Podobne pytania

+3 głosów
2 odpowiedzi 409 wizyt
pytanie zadane 23 października 2015 w Nasze projekty przez No Lime Gaduła (4,540 p.)
+1 głos
4 odpowiedzi 2,870 wizyt
pytanie zadane 30 czerwca 2017 w Offtop przez niezalogowany
+1 głos
7 odpowiedzi 64,175 wizyt
pytanie zadane 6 października 2015 w Grafika i multimedia przez Adam Jakś Dyskutant (8,940 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...