• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Klucze w rejestrze po chińsku

Object Storage Arubacloud
0 głosów
281 wizyt
pytanie zadane 29 marca 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Eryk Chojnacki Obywatel (1,420 p.)

Witam, na wstępie od razu mówię, że nie korzystam z żadnego oprogramowania po chińsku czy coś w tym stylu.

Jednak dzisiaj przeglądając rejestr current_user natknąłem się na coś takiego:

Wyglądają na normalne klucze, jednak nie mam pojęcia skąd mogły się wziąć.

2
komentarz 29 marca 2018 przez mokrowski Mędrzec (155,460 p.)
A mieszka w Twoim domu jakiś chińczyk? Jeśli nie to miałeś gości... Tylko się nie zapowiedzieli.... Pewnie różnice kulturowe :)
komentarz 29 marca 2018 przez MrxCI Dyskutant (8,260 p.)

@Eryk Chojnacki, Zrób kopie zapasową i spróbuj je skasować, chyba że korzystasz z chinskiego cracka do windowsa

komentarz 29 marca 2018 przez Eryk Chojnacki Obywatel (1,420 p.)
Nie no, crack polski :D
komentarz 29 marca 2018 przez mokrowski Mędrzec (155,460 p.)
No to karma...
komentarz 29 marca 2018 przez Eryk Chojnacki Obywatel (1,420 p.)
Na razie to nie fikało
komentarz 1 kwietnia 2018 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

@Eryk Chojnacki, Możesz pokazać większy screen? Np. to co zaznaczone to wygląda akurat jak język koreański ale za małe zdjęcie żeby ocenić, ale niżej rzeczywiście chiński.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 31 marca 2018 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
edycja 31 marca 2018 przez MsMaciek123
Przyznam, wydaje się groźne, lecz przecież mogło to spowodować wszystko. Nie przejmuj się tym, jednak dla bezpieczeństwa zrób kopie zapasową. Nigdy nie wiadomo kiedy Windows zdecyduje se przegrzebać rejestr i sie zepsuć...

 

A i spróbuj przeskanować komputer i wyczyścić rejest (NIE MANUALNIE! UŻYJ JAKIEGOŚ CLEANUP np od avasta :) )
komentarz 31 marca 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Gościu weź się schowaj.

Jak już odpowiadają to nie odpowiadaj "nie wygląda to najlepiej" jak idziesz do lekarza z kaszlem to lekarz nie mówi ci, że jesteś chory, tylko że masz grypę.

 

"NIE MANUALNIE, RĘCZNIE" a to nie to samo?

 

"UŻYJ JAKIEGOŚ CLEANUP np od avasta :))"

Mam rozumieć ":)" jako "a potem dziw się czemu komputer nie chce Ci się uruchomić :)" ?
komentarz 31 marca 2018 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
Mądralo!
1. Nie napisałem "nie wygląda to najlepiej" TYLKO "Przyznam wygląda to groźnie..." a to różnica. W pierwszym jestem pewien, w swoim przyznaję tylko, że wygląda groźnie, ale TO NIE JEST GRYPA!

2. O TO WŁAŚNIE CHODZIŁO.....

3. JA KORZYSTAM I DZIAŁA MI KOMP :)
komentarz 1 kwietnia 2018 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

@MsMaciek123, Czemu wygląda groźnie? Bo po chińsku? Obsesję jakąś macie... Dzisiaj jest dużo chińskiego softu o którym nikt nawet nie wie, że to oprogramowanie chińskie np. słynny darmowy WPS Writer - odpowiednik Microsoft Worda. Dla mnie wygląda groźniej wszystko to co po angielsku i należy do jakiegoś korpo.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 170 wizyt
pytanie zadane 20 lutego 2018 w C i C++ przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,269 wizyt
pytanie zadane 16 maja 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Snaxooo Nowicjusz (150 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 152 wizyt

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,622 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...