• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nie moge prawidłowo sie połaczyć z sieciami wifi, Windows nie chce sie poprawnie uruchomić

Object Storage Arubacloud
0 głosów
113 wizyt
pytanie zadane 29 marca 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Malkow Początkujący (330 p.)
Witam mam problem który poelga na tym ze laptop nie wykrywa mi wszystkich sieci Wifi a jak juz wykryje i sie z nią połączy to podziała chwile a pozniej juz w ogóle nie moge sie z nią połączyć albo niby jest podłączony do niej ale nie działa internet ale to i tak nie koniec problemów bo czasem jak zresetuje laptopa to windows nie chce sie jakby załadowac ( zatrzymuje sie w polu starting windows ) albo wejdzie na pulpit i po dwóch sekundach sie zawiesza i nie moge nic zrobic . Szukałem rozwiązania na różnych forach ale zadne z nich nie pomogło.

Notebook HP 255 G1
komentarz 29 marca 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
Jaki system?
komentarz 29 marca 2018 przez Malkow Początkujący (330 p.)
Windows 7 ultimate jeśli o to pytasz

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 29 marca 2018 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
wybrane 29 marca 2018 przez Malkow
 
Najlepsza
Przeskanuj system jakimś antyśmieciem (całkiem niezły jest ten program: http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/antyspyware/Malwarebytes_Anti-Malware.html )

Możesz sprawdzić także, czy nie ma jakiegoś problemu ze sterownikami do sprzętu (w tym celu wejdź do Menedżera Urządzeń i jeśli coś się podświetla to znaczy, że jest coś nie tak).

Jeśli powyższe rzeczy nie przyniosą większych zmian to ja bym się nie bawił dalej w szukanie tylko zrobiłbym reinstalacje systemu.
komentarz 29 marca 2018 przez Malkow Początkujący (330 p.)
Źeczywiście miałem pare wirusów i jeden nie zaktualizowany sterownik do karty sieciowej , gdy zaktualizowałem sterownik wifi działalo w laptopie przez jakieś dwie minuty po czym wyswietlił sie żółty trójkącik i wifi w rezultacie dalej nie działa, ale przynajmiej już mi nie gubi sieci wifi, a jesli chodzi o zawieszki przy włączaniu to póki co sie nie pojawiają  ehhhh
komentarz 29 marca 2018 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
Moze wywal calkiem sterownik do WiFi, uruchom ponownie kompa i zainstaluj je od nowa.
komentarz 29 marca 2018 przez Malkow Początkujący (330 p.)
Ok zrobie tak jak problem bedzie znowu występował bo póki co działa po jakiś 10 min problem zniknął .

A więc dzieki wielkie za pomoc a w szczególności za podesłanie tego antywirusa bo wcześniej skanowałem Avastem hah i nic nie wykrył, no i jeszcze wesołych świąt życzę haha
komentarz 29 marca 2018 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
Wsołych!

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 303 wizyt
pytanie zadane 18 września 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Skaiwn Początkujący (270 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 102 wizyt
pytanie zadane 6 kwietnia 2019 w Sieci komputerowe, internet przez AtK Nowicjusz (240 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 175 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...