• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

C# - projekt nie widzi DLL doczepionego do projektu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
723 wizyt
pytanie zadane 28 marca 2018 w C# przez PrzemysławJ Początkujący (270 p.)
edycja 28 marca 2018 przez PrzemysławJ

Przepraszam, że zawracam państwu wolny świąteczny czas, ale naprawdę męczy mnie jeden problem, ponieważ z niewiadomych powodów mój kompilator zgłupiał i nie widzi pliku dll po odwołaniu się do niego . . .
Niby using go widzi, ale sam projekt nie, ponieważ chcę się odwołać do klas się w nim znajdujących po dołączeniu, i nie widzi ich . . . Nie wiem czy dobrze sprecyzowałem pytanie, jeżeli są jakieś niejasności to proszę pisać.
Cały projekt z dll jak i tym co do niego dołączam jest pod .NET Framework 4.6.1
Naprawdę nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją;

ScreenShot

ScreenShot Biblioteki dołączanej (DLL)

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 29 marca 2018 przez cSharpKazik Użytkownik (840 p.)
wybrane 29 marca 2018 przez PrzemysławJ
 
Najlepsza
Może skopiuj treść błędu.

 

Poza tym klasa w dll powinna raczej mieć atrybut PUBLIC zamiast INTERNAL.
komentarz 29 marca 2018 przez PrzemysławJ Początkujący (270 p.)

Dzięki wielkie, dll już jest wykrywane jak zmieniłem dostępność klasy z internal na public, taki mały błąd w hermetyzacji a jak może zmienić ;), dzięki wielkie jeszcze raz i łap +


Działa

0 głosów
odpowiedź 28 marca 2018 przez tomek2323 Bywalec (2,050 p.)
w using nie powinno być bez   .Memory?
komentarz 28 marca 2018 przez PrzemysławJ Początkujący (270 p.)

Tak, jednak Memory to jedna z jego subnamespac'ów

ObjectXLibrary_OXYGEN to jest główna biblioteka jaka ma w sobie posegregowane biblioteki;
 

ScreenShot Biblioteki głównej

komentarz 28 marca 2018 przez NowyUrzydgownig Mądrala (5,090 p.)
Ze screenów nie wiele wynika. Może akurat nie udostępniasz nic w namespace ObjectXLibrary_OXYGEN i dlatego ci podkreśla. To, że udostępniasz coś w ObjectXLibrary_OXYGEN.Memory, nie znaczy, że musisz udostępniać cos w ObjectXLibrary_OXYGEN.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 930 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 136 wizyt
pytanie zadane 8 maja 2018 w C# przez Wittano Początkujący (450 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 386 wizyt

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,561 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...