• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Firebase Google - SHA1 reset albo generowanie innego

0 głosów
55 wizyt
pytanie zadane 27 marca 2018 w Android, Swift, Symbian przez osobliv Nowicjusz (120 p.)
edycja 27 marca 2018 przez osobliv

Witam po raz pierwszy!

Krótka historia: postawiłem sobie cel aby w krótkich systematycznych krokach nauczyć się tworzyć proste aplikacje na Androida.  Przepraszam jeśli mój problem może wydać się Wam śmieszny... Zacząlem robić tutorial i utknąłem na pierwszym momencie...

Usunąłem projekt testowy z Firebase i chciałem utworzyć nowy wg tutorialu i pojawił się problem. Oto komunikat:

W innym projekcie istnieje już klient OAuth2 dla tej nazwy pakietu oraz tego certyfikatu SHA-1. Możesz na razie pominąć SHA-1 i dowiedzieć się więcej na temat tej sytuacji, a także dostępnych rozwiązań.

Gdy klikam link pojawiają się jakieś skomplikowane dla mnie rozwiązania. Oto strona: https://support.google.com/firebase/answer/6401008?authuser=0   . Dodam, że usunąłem wszystkie projekty Firebase i przy tworzeniu nowego jest ten sam błąd,  nawet zalogowałem się z innego konta ale nie pomogło. Jak tworzę nowy projekt w Android Studio to SHA1 jest to samo.

Nie wiem jak można zresetować ten SHA1 w Firebase lub zmienić jego numer na inny w Android Studio. Będę bardzo wdzięczny za informację co mogę konkretnie zrobić aby ten problem rozwiązać.

Dziękuję bardzo.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 26 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 37 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 99 wizyt
pytanie zadane 28 grudnia 2017 w Java przez bartolinciu Mądrala (7,110 p.)
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

64,021 zapytań

110,396 odpowiedzi

231,161 komentarzy

47,800 pasjonatów

Przeglądających: 246
Pasjonatów: 9 Gości: 237

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...