• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Rozwój portalu rankingowe.pl - poszukiwane osoby do współpracy (+ feedback)

Object Storage Arubacloud
+1 głos
167 wizyt
pytanie zadane 27 marca 2018 w Nasze projekty przez Robert Saternus Stary wyjadacz (12,180 p.)

Cześć i czołem braci Pasjonatów.

Przy okazji pracy dyplomowej miałem przyjemność realizować projekt portalu z rankingami i od kilku osób (podobno znających się na rzeczy) usłyszałem, że warto by było rozwijać dalej ten serwis, bo ma potencjał a na polskim rynku czegoś takiego jeszcze nie ma.

Ale do rzeczy…

Link do projektu: http://rankingowe.pl

Odpowiednik amerykański (całkiem dobrze sobie radzący): https://www.ranker.com/

Technologie: HTML, CSS, JS, AJAX, Bootstrap, PHP, Symfony

W skrócie, portal daje możliwość głosowania na rankingi w niemal każdej tematyce. Dodatkowym mocnym atutem takiego serwisu jest opinio-twórczość - rankingi, w których każdy może głosować jest świetnym sposobem na poznaniu opinii ludzi na niemal dowolny temat.

Dodatkowo łatwość rozpowszechnienia z uwagi na ciekawe i drażliwe rankingi (wykop, Facebook itp.).

Projekt dopiero, co wystartował, sporo jest do zrobienia (min. dopracowanie systemu głosowania, dodanie komentarzy, propozycji rankingów, grywalizacji + dodawanie samych rankingów). Zrobione za to minimum, aby rozwijać pod względem conetnu (napisany dedykowany system CMS).

Z racji, że obowiązki trochę mnie ograniczają a i na wielu płaszczyzna rozwijania biznesu w internetach nie mam za dużej wiedzy i doświadczenia, szukam osób do współpracy. Mile widziane osoby znające się na front-endzie, grafice, SEO, content-writingu, marketingu internetowym. Ogólnie osoby z dużą ilością pomysłów i chętnych do nauki i wspólnego rozwijania się.

Mam również kilka pomysłów na monetyzację portalu, ale to już na dużo szerszą perspektywę. Oczywiście udział w zyskach, (jeżeli takowe będą) dla członków teamu. Dodatkowe plusy dla osób angażujących się w projekt to nauka na nowo powstałym serwisie, zbieranie doświadczenia oraz ciekawy projekt do portfolio.

 

Ktoś chętny? Zapraszam od kontaktu.

Jeżeli nie to każdy feedback dotyczący projektu mile widziany. Zapraszam do dyskusji.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 marca 2018 przez niezalogowany
Witaj

Jeśli potrzebujesz to Technologie: HTML, CSS, JS, AJAX, Bootstrap  w wolnym czasie mogę ogarnąć.

Nie mam go dużo, ale zawsze.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 290 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 528 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 316 wizyt

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,624 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...