• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dla czego w wersji RWD nie ma a na laptopie są chodzi o zdjęcia

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
214 wizyt
pytanie zadane 25 marca 2018 w HTML i CSS przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)
Zrobiłem stronę, niby wszystko OK, natomiast problem jest w tym, że jak patrzę na nią z poziomu laptopa, już na serwerze, są 3 obrazki. Natomiast jak patrzę w telefonie RWD to nie wyświetlają się te zdjęcia co mają być tak jak z laptopa. Czy ktoś wie na jakiej to się dzieje zasadzie?

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 25 marca 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Bez kodu niewiele da się powiedzieć... domyślam się, że pewnie w css jest odpowiednio ostylowane wyświetlanie lub nie obrazków np. na @media dla odpowiednich szerokości ekranu. Ewentualnie może być na serwerze badany rodzaj urządzenia i na tej pdostawie serwowany odpowiedni html ale to nie do końca najbezpieczniejsza metoda.

I nie myśl w kategoriach laptop, telefon itp. Myśl raczej w kategoriach wymiarów ekranu, dostępnych funkcjonalności urządzenia itp.
komentarz 25 marca 2018 przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)
Dziękuję za cenne rady, doszedłem do wniosku, że coś z moim telefonem się w chrome podziało, bo szwagier mi sprawdził u siebie i jest git. Tak samo u mnie z tym, że w trybie prywatnym. Jeszcze raz dziękuję.
+1 głos
odpowiedź 25 marca 2018 przez niezalogowany
Pokaż kod kolego, lub daj linka do strony.

Nie wiem na jakiej to się dzieję zasadzie, może obrazki masz zdefiniowane dopiero od jakiejś rozdzielczości na duże ekrany albo nie ładują Ci się na telefonie, bo są za duże.

Bez kodu nikt Ci tego nie wywróży :)
komentarz 25 marca 2018 przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)
Jest już OK, bo to była wina mojej przeglądarki internetowej w tel.
Dziękuję za zainteresowanie.
1
komentarz 25 marca 2018 przez niezalogowany
Do usług. W razie problemów pisz. Pomożemy.
komentarz 25 marca 2018 przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)
Ja też pomagam, na miarę moich skromnych możliwości :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 193 wizyt
pytanie zadane 22 stycznia 2017 w HTML i CSS przez Kamilek Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 182 wizyt
pytanie zadane 18 czerwca 2017 w HTML i CSS przez kralcz88 Obywatel (1,810 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 321 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...