• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak Zacząć Zarabiać w Internecie w 2018 Roku - Instrukcja Krok Po Kroku

Object Storage Arubacloud
–9 głosów
837 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2018 w Nasze poradniki przez niezalogowany
Witam!

Chciałbym przedstawić główny film z mojego kanału traktującego o Biznesie Online i Kryptowalutach, a w przyszłości Technologii i Informatyce także.

=> https://www.youtube.com/watch?v=707Etb5xTho

Miłego oglądania!
1
komentarz 24 marca 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
Po co ten caps lock?
komentarz 24 marca 2018 przez niezalogowany
Przepraszam, z automatu napisałem.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 19 listopada 2018 przez miro Pasjonat (23,870 p.)
Jak jesteś jeszcze na tym forum to proszę o autorefleksję nad swoim filmem. Niektóre rzeczy można już zweryfikować o których mówiłeś kilka miesięcy temu. Szczególnie wspominałeś o tym, że "wiesz" że niektóre kryptowaluty w 2018 będą bardziej opłacalne niż w 2017 r.
Które kryptowaluty wypłaciły dywidendę w tym roku?
Mi by było wstyd wprowadzać ludzi w błąd, dla kilku wyświetleń na YT.
komentarz 19 listopada 2018 przez niezalogowany
Mnostwo kryptowalut dalo w tym roku zarobic, dobrze przesledz strone http://coinmarketcap.com to sam znajdziesz. Krypto nie placa z reguly dywidend, kupujesz je i sprzedajesz dla zysku, a nie dochodu pasywnego. Tyle ode mnie :)
2
komentarz 19 listopada 2018 przez miro Pasjonat (23,870 p.)

Ja wiem co do dywidenda w przeciwieństwie do Ciebie. Oczywiście masz rację, że mogłeś zarobić na kryptowalutach spekulując lub znalazłeś wyjątek potwierdzający trend spadkowy w rynku gdzie jest ponad 2000 walut. 
Zaznaczam jednak, że namawiałeś do kupna na okres 6-12 miesięcy, w czasie gdy panował trend spadkowy. Nie łapie się spadających noży! 

kupujesz je i sprzedajesz dla zysku

To już nie możesz grać na szortach? Może masz wiedzę na temat kryptowalut, ale chyba brakuje Tobie jej w temacie inwestycyjnym. 
Widzę, że nie widzisz jak mogłeś zaszkodzić komuś wypuszczając taki filmik, więc nie będę dalej dyskutować. 

komentarz 19 listopada 2018 przez niezalogowany
No nie wiesz co to dywidenda skoro liczysz na nie przy kryptowalutach. To nie rynek akcji :) Byly dziesiątki kryptowalut, które daly zarobic wlasnie w ciagu 6-12msc., wiec nie rozumiem Twojego poruszenia. W bessie tez mozna zarabiac. Nie uwazam, ze zaszkodzilem poniewaz nikomu nic nie kazalem. Dzieki za docenienie jesli chodzi o moja wiedze krypto. Pozdrawiam
–1 głos
odpowiedź 24 marca 2018 przez miro Pasjonat (23,870 p.)
edycja 24 marca 2018 przez miro
Fajnie, że chcesz promować kryptowaluty, ale nie w ten sposób! W mylisz pojęcia i namawiasz ludzi do spekulacji, na jednych z najbardziej ryzykownych instrumentach, wmawiając im że zarobią a nic nie mówiąc o ryzyku. W ok. 7 minucie mylisz pojęcia, albo ja o czymś nie wiem. Który projekt kryptowalutowy lub kryptowaluta wypłaca dywidendy? Dywidenda to nie jest stopa zwrotu z inwestycji. Nie chcę zbytnio krytykować, po prostu poczytaj trochę więcej o inwestowaniu, tradingu.
komentarz 26 marca 2018 przez niezalogowany
Dziękuję za słowa krytyki :)

Proszę sobie sprawdzić kryptowaluty np. Taas oraz sprawdź czym jest kopanie za pomocą metody Proof of Stake - dowiesz się wtedy więcej o świecie kryptowalut i zrozumiesz, że miałem rację :)
komentarz 26 marca 2018 przez miro Pasjonat (23,870 p.)

Wiem co to jest Proof of Stake. Nie nie miałeś racji co do kupowania kryptowalut, na każdej giełdzie możesz zarobić i stracić, ba nawet spekulując na forex możesz więcej wyciągnąć bo bo masz większą dźwignię. Rynek kryptowalut nie różni się za bardzo od innych rynków więc proszę dowiedzieć się więcej o inwestowaniu i zrozumiesz, że miałem rację. cheeky Kopanie to inna para kaloszy ale w moim poście nie odnosiłem się do tego. Nie odpisałeś co z tymi dywidendami. Tylko wprowadzasz ludzi w błąd, jakbyś był profesjonalnym doradcą finansowym to byś zapłacił karę, za takie praktyki. 

komentarz 26 marca 2018 przez niezalogowany
Nie zgodzę się z połową tego co napisałeś, ale nie jest taka dyskusja celem tego posta. Pozdrawiam :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 542 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 276 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...