• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Słuchawki Xiaomi Headphones 2nd gen. Czy warto? [ankieta]

Object Storage Arubacloud
0 głosów
213 wizyt
pytanie zadane 23 marca 2018 w Sprzęt komputerowy przez lolk45 Gaduła (3,210 p.)

Witam,

Zastanawiam się nad kupnem słuchawek Xiaomi 2nd gen (www.gearbest.com/earbud-headphones/pp_613782.html). Aktualnie trwa promocja i można je kupić za 338 zł. Recenzje są bardzo pozytywne. Posiadam AKG 551 i jestem z nich zadowolony, chociaż zdecydowanie brakuje mi w nich basu (kupione za 50 euro, bo opakowanie było zniszczone). Słuchawki będą używane prawie tylko przy komputerze przez wiele godzin dziennie. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do Gearbest i Xioami, bo przez moje ręce przeszły już 4 telefony i wszystkie były naprawdę dobre. Czy ktoś posiada te słuchawki lub ma rozeznanie na rynku słuchawek i może mi powiedzieć, czy dźwięk Xiaomi będzie lepszy od moich aktualnych AKG? A może jakieś inne propozycję w cenie do 400zł? Może nie warto zmieniać aktualnych słuchawek? 

Możliwe odpowiedzi:
Xiaomi 2nd gen (5 głosów, 56%)
Zostać przy AKG 551 (2 głosów, 22%)
Coś innego (2 głosów, 22%)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 24 marca 2018 przez Kondzio Mądrala (5,230 p.)
Na temat tych słuchawek się nie wypowiem, bo ich nie używałem, ale dodam tylko, że dla odczuwalnej różnicy bardzo ważna jest też karta dźwiękowa zamiast integry.

Przemyśl, czy nie warto kupić np za 200-300zł karty, która zboostuje Ci te AKG znacząco, a będziesz mieć też podstawy dla nowych słuchawek za rok, dwa. Chodzą opinie, że nie warto brać słuchawek za 200-300zł+ bez karty.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 131 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 281 wizyt
pytanie zadane 12 grudnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez Karol Ołtarzewski Obywatel (1,260 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 60 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2023 w Sprzęt komputerowy przez Kamil14 Nowicjusz (120 p.)

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,529 komentarzy

61,937 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...