• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Na monitorze nic się nie wyświetla

Object Storage Arubacloud
0 głosów
115 wizyt
pytanie zadane 23 marca 2018 w Sprzęt komputerowy przez Przemek Gaffka Początkujący (490 p.)
Witam. Mam problem z monitorem, otóż wczoraj postanowiłem sformatować komputer i podczas przywracania do ustawień fabryczny wyskoczył błąd z systemem i zaistniała potrzeba instalacji nowego systemu. Zrobiłem to, wszystko pomyślnie i przy okazji scaliłem dwie partycje w jedną. Po chwili zrestartowałem komputer, i nic się nie pojawiło na monitorze. Zasilacz, karta graficzna oraz płyta główna na pewno są sprawne. Odłączyłem także kartę graficzną i podpiąłem na zintegrowanej lecz etekt ten sam. Obstawiam że problem może być w sterownikach do płyty głównej które usunąłem podczas formatu. Pytam się więc czy może być inny powód tej usterki?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 23 marca 2018 przez SimiVoid Pasjonat (19,790 p.)
Spróbuj zrestartować CMOS po przez wyjęcie baterii na jakieś 30 minut
komentarz 23 marca 2018 przez Przemek Gaffka Początkujący (490 p.)
Pomogło. Dziękuję na pomoc :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 272 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 3,338 wizyt
pytanie zadane 14 listopada 2016 w Sprzęt komputerowy przez Chisorq Obywatel (1,680 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,524 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...