• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nagrywanie ekranu zewnętrznymi urządzeniami

Object Storage Arubacloud
0 głosów
868 wizyt
pytanie zadane 22 marca 2018 w Sprzęt komputerowy przez ThePatrykOOO Dyskutant (8,400 p.)
Witam. Chciałbym nagrać trochę filmów z mojego laptopa. Nie jest on pierwszej młodości lecz sobie jakoś radzi. Gdy włączam program do nagrywania wideo, laptop zaczyna się ciąć i pracować na bardzo dużych obrotach. Jako iż chcę trochę z niego jeszcze po korzystać to szukam rozwiązania jak mógłbym nagrywać obraz komputera.

Słyszałem że istnieje coś takiego jak Avermedia: http://allegro.pl/avermedia-videograbber-lgp-lite-hdtv-hdmi-full-hd-i6142708659.html

Czy to się nadaje do nagrywania obrazu z ekranu komputera czy tylko gier?

Czy istnieją jakieś inne podobne zamienniki Avermedia?

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 22 marca 2018 przez Daniel90 Pasjonat (17,970 p.)

a jakbyś zainstalował jakiś program typu teamviewer, odpalił na smartfonie i nagrywał obraz ze smartfona? 

komentarz 22 marca 2018 przez ThePatrykOOO Dyskutant (8,400 p.)
a wtedy nie będzie żadnych znaków teamviewera, korzystałem kiedyś z tego programu
komentarz 22 marca 2018 przez ThePatrykOOO Dyskutant (8,400 p.)
Tylko że do używania komercyjnego TeamViewera trzeba płacić, jeśli chce sprzedawać wideo np.
komentarz 22 marca 2018 przez Daniel90 Pasjonat (17,970 p.)
Jest kilka innych programów, któryś na pewno jest w pełni darmowy.
0 głosów
odpowiedź 24 marca 2018 przez Dominik Kłodziński Obywatel (1,610 p.)
Nie tylko gry. Avermedia przechwytuje, obraz na kablu więc to, co masz aktualnie wyświetlane na monitorze to jest przechwytywane.
0 głosów
odpowiedź 24 marca 2018 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Avermedie podpinasz przez kabel, wiec zeby nagrywac to co widzisz na monitorze, musialbys miec zewnetrzny monitor. Do laptopa o ile wiem tylko nagrywki z oprogramowania typu OBS czy bandicam

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 220 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 226 wizyt
pytanie zadane 2 lutego 2016 w Systemy operacyjne, programy przez bartek14 Początkujący (250 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 128 wizyt
pytanie zadane 11 grudnia 2021 w Sprzęt komputerowy przez Kamilosky Początkujący (250 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...