• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Biznes Online | Kryptowaluty | Technologia | Zarabianie w Internecie - Kanał na YouTube

Object Storage Arubacloud
+1 głos
263 wizyt
pytanie zadane 22 marca 2018 w Nasze projekty przez niezalogowany
Witam!

Chciałbym przedstawić dzisiaj mój projekt, który rozwijam od kilku miesięcy czyli kanał na YouTube poświęcony zagadnieniom wymienionym w temacie tego wątku. Będzie mi bardzo miło, jeżeli zajrzysz teraz na kanał, obejrzysz kilka filmów i zostawisz w komentarzu swój feedback, a najlepiej subskrypcję! :)

Link do kanału: https://www.youtube.com/danielkepa

Będę wdzięczny za wszelkie słowa pozytywne i negatywne!

Sam podchodzę do projektu bardzo poważnie i planuję stale go rozwijać poprzez wstawianie nowego contentu.

Miłego oglądania!

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 22 marca 2018 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
wybrane 24 marca 2018
 
Najlepsza
No zapowiada się interesująco ;)
0 głosów
odpowiedź 24 marca 2018 przez niezalogowany
Chciałbym przedstawić wg mojej opinii obecnie najbardziej wartościowe video z mojego kanału, w którym opowiem o tym - w jaki sposóļ rozpocząć przygodę z zarabianiem w Internecie w 2018 na przykładzie rynku kryptowalut:

=> https://www.youtube.com/watch?v=707Etb5xTho

Zapraszam! :)
komentarz 20 kwietnia 2018 przez NIMuser Stary wyjadacz (11,030 p.)
A czy to ma jeszcze sens - po tak solidnych spadkach na przełomie 2017/18 ??
komentarz 7 sierpnia 2018 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)

@Daniel Kępa, szkoda tylko że ja np. nie ryzykuje i nie zamierzam poświęcać kasy ... a bez wkładu kasy właśnej której nie mam - nie ma szans na rozwój i zarobek 

komentarz 15 sierpnia 2018 przez niezalogowany
Polecam zapoznać się z Kwadrantem Przepływu Pieniędzy, aby zrozumieć współczesną ekonomię i to jak robi się pieniądze :)
komentarz 16 sierpnia 2018 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)
taki bogacz z Ciebie mówisz, że na forum programistycznym reklame robisz :) taaa
komentarz 16 sierpnia 2018 przez niezalogowany
A gdzie tak powiedziałem? :) Nie wylewaj tu żali za swoje nieudane życie tylko ucz się całe życie :)

Podobne pytania

–1 głos
1 odpowiedź 341 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 1,136 wizyt
pytanie zadane 27 czerwca 2017 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...