• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Czy tego typu grafiki są popularne wśród programistów?

VPS Starter Arubacloud
–3 głosów
402 wizyt
pytanie zadane 22 marca 2018 w Grafika i multimedia przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
zamknięte 3 kwietnia 2018 przez Hiskiel
Witam! Od jakiegoś czasu zacząłem tworzyć tego typu grafiki: https://imgur.com/a/xp9qX

Czy takie coś jest popularne wśród programistów? Czy ktoś ma coś takiego na tapecie? :D

Jak nie, to jakiego typu grafiki krążą od rąk do rąk?
komentarz zamknięcia: Niepotrzebne odkopanie.

6 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 22 marca 2018 przez Beginer Pasjonat (22,110 p.)
Nastawiłem się na oglądanie grafiki - a widzę pokolorowane wyrazy (fragmenty kodu), dalej zdjęcia i filmy. Może coś przeoczyłem. Mógłbyś opisać, które i gdzie są Twoje grafiki?
+1 głos
odpowiedź 3 kwietnia 2018 przez pewien_programista Obywatel (1,070 p.)
Nie wiem czy tego typu rzeczy są popularne wśród programistów. Mogę za to powiedzieć, że osobiście chociaż nigdy nie miałem tego typu tapety, koszulki czy innych rzeczy, to uważam, że jest to (dla osoby rozumiejącej co właściwie tam napisane) fajna sprawa :)
+1 głos
odpowiedź 3 kwietnia 2018 przez Knayder Nałogowiec (37,640 p.)
Takie grafiki kojarzą mi się z osobami, które ledwo napiszą kółko i krzyżyk, ale nazywają się programistami, bo obejrzały Zelenta.
komentarz 3 kwietnia 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
A co ma taka grafika do skilla w programowaniu? Takie coś jest po prostu według mnie przyjemne dla oczu.

Nie rozumiem po co te downvoty, to nie ja odkopałem to pytanie z czeluści forum.
komentarz 3 kwietnia 2018 przez Knayder Nałogowiec (37,640 p.)
To że odkopane, to znaczy że nie mogę dać minusa O_o?
Ja powiedziałem tylko z czym mi się to kojarzy, bo zapytałeś o opinie. Nie wszystkie będą pozytywne, a tym bardziej logiczne. To tylko moje zdanie, nie narzucam. Równie dobrze ktoś pracujący dla Googla może mieć sobie taką tapetę na telefonie, a wciąż moje zdanie, pozostanie moim zdaniem.
komentarz 4 kwietnia 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Ale ja ani nie narzucam swojego zdania, ani nie zaprzeczał Twojemu zdaniu. Ja tylko pytam co tego typu grafika (formalnie jest to grafika, a nie jak napisał Beginer pokolorowany tekst) ma wspólnego ze skillem w programowaniu. A gdyby się okazało, że Gynvael ma na codzień tapetę dwóch miziających się kotków to co?
0 głosów
odpowiedź 22 marca 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
a jaki jest cel pytania, bo nie "kumkam" ?
komentarz 22 marca 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
kumam*

Myślałem, żeby tworzyć tego typu grafiki, może się komuś kiedyś przydarzą.
komentarz 22 marca 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
Nie musisz mnie poprawiać, bo celowo napisałem to w cudzysłowie żebyś zrozumiał,  że to mniej więcej pół żartem.

Cel grafiki? No tworzyć, pytanie po co takie tworzyć chyba że to lubisz robić, na co mają się przydać? :D Jak to można zrobić w chwile, generatorem. Zresztą to co komu się podoba/ jest popularne zalezy od osoby a nie " tego czy programista czy nie' zresztą, to zależy też od języka np. ja nie zrozumiem żartu w języku ubranym w składnie której raz nie znam, dwa nie pisze
1
komentarz 22 marca 2018 przez niezalogowany
przydadzą*
0 głosów
odpowiedź 3 kwietnia 2018 przez XSPACE Użytkownik (690 p.)

Sam kiedyś posiadałem podobną tapetę. Moim zdanie czcionka jest za duża (napis zajmuje ok. 3/5 grafiki), ja bym zmienił rozmiar czcionki mniej więcej tak aby zajmowała 2/5 całej grafiki lub nawet trochę mniej, oraz ustawił sam napis w centrum.

Pozdrawiam wink

0 głosów
odpowiedź 3 kwietnia 2018 przez goramarcin Użytkownik (740 p.)
Witam

Pomysł fajny - komuś na pewno się spodoba.

Pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 220 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 310 wizyt
+2 głosów
4 odpowiedzi 640 wizyt
pytanie zadane 16 sierpnia 2016 w Inne języki przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...