• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Łączność Apple dla programisty

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
557 wizyt
pytanie zadane 19 marca 2018 w Sprzęt komputerowy przez niezalogowany
Chciałbym się zaopatrzyć w sprzęt od Apple. Chce sobie kupić iMaca 21,5 cala i Macbooka Pro. I chciałbym wiedzieć czy między nimi jest jakaś łączność w programowaniu że np. w domu programuje na iMacu a idąc gdzieś biorę Macbooka i mam te same kody

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 19 marca 2018 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
wybrane 20 marca 2018
 
Najlepsza
O ile wiem to iCloud się synchronizuje między urządzeniami
komentarz 19 marca 2018 przez niezalogowany
Czyli tak dokładniej troszeczkę
komentarz 19 marca 2018 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Dokładniej to nie jestem w stanie powiedzieć, osobiście tego sprzętu nie używam, ale wiem, że połączenie pomiędzy sprzętem Apple jest takie, że jeśli masz Mac i iPhone to jak ci dzwoni telefon to na komputerze widzisz, że dzwoni, kto dzwoni i możesz nawet odebrać.
komentarz 19 marca 2018 przez niezalogowany
wiem tylko jakie jest to połączenie w przesyłaniu kodu
+2 głosów
odpowiedź 19 marca 2018 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
GitHub, GitLab, Bitbucket lub dowolny inny hosting dla repozytoriów Gita?
komentarz 19 marca 2018 przez niezalogowany
nie mam pojęcia jak tego używać ale to aktualizuje kody na bierząco i czy tylko ja je mogę zobaczyć ?
komentarz 19 marca 2018 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Aktualizuje w momencie gdy zrobisz commita i pushniesz do takiego zdalnego repozytorium. Na drugim urządzeniu wystarczy zrobić pull (pobrać zmiany) i gotowe. Widoczność zależy od ustawień repozytorium, np. na GitHubie prywatne repozytoria (wtedy widzisz je tylko Ty lub wskazane osoby) wymagają płatnego planu, z kolei na GitLabie i Bitbuckecie są za darmo.
0 głosów
odpowiedź 19 marca 2018 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Możesz używać wyżej wspomnianego git'a. I żeby mieć tte sam projekt na komputerze stacjonarnym i laptopie wcale nie trzeba mieć sprzętu apple. W windowsie 10 jest preinstalowany OneDrive który też automatycznie synchronizuje pliki po ich zmianie lub wrzuceniu nowych. Nie trzeba nic robić bo odrazu zsynchronizowane foldery są pobierane na komputerach zalogowanych na to samo konto.
komentarz 19 marca 2018 przez niezalogowany
Zależy mi na sprzęcie Apple a git z tego co przeczytałem jest płatny. Jakieś inne rozwiązanie?
1
komentarz 19 marca 2018 przez adrian17 Ekspert (344,100 p.)

git z tego co przeczytałem jest płatny

Nie, nie jest. Jest open-source.

Usługi hostingu repozytoriów gita do zastosowań prywatnych też są w większości darmowe, patrz ten komentarz.

Zależy mi na sprzęcie Apple 

Um... ale sprzęt Apple'a jest znany z bycia znacznie bardziej kosztownym od konkurencyjnych? Trochę tu sprzeczność widzę.

komentarz 19 marca 2018 przez niezalogowany
Cena nie gra tutaj roli chodzi mi głównie o wygodę pracy oraz szybkość i kompatybilność sprzętu
komentarz 20 marca 2018 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Skoro jesteś przekonany na kupno sprzętu apple i nie bierzesz pod uwagę innych opcji to już wcześniej dostałeś odpowiedz która powinna być oznaczona jako "najlepsza odpowiedź" - jest icloud który synchronizuje
komentarz 20 marca 2018 przez niezalogowany
Ale czy dzięki temu mogę przesyłać swój kod z jednego urządzenia na drugie
komentarz 20 marca 2018 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Możesz.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 147 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 425 wizyt
pytanie zadane 31 grudnia 2015 w Nasze projekty przez niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź 321 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...